MIYA Cosmetics - polska marka dla współczesnych kobiet - issue27.pl
 • URODA  • PIELĘGNACJA  • MIYA Cosmetics – polska marka dla współczesnych kobiet

MIYA Cosmetics – polska marka dla współczesnych kobiet

Intensywne życie wymaga prostych i szybkich rozwiązań. Chcemy wyglądać pięknie i świeżo, nie spędzając na rytuałach pielęgnacyjnych zbyt wiele czasu. Wychodząc na przeciw potrzebom aktywnych kobiet Anna Białas-Bednarczyk i Anna Koss postanowiły stworzyć markę, której produkty dopasują się do potrzeb współczesnych pań i ich stylu życia. 

„Chciałyśmy stworzyć pielęgnację, dzięki której nasza skóra i przede wszystkim my będziemy wyglądać i czuć się pięknie. Pielęgnację, która pozwoli wydobyć naturalny blask, świeżość i energię. A to wszystko o przy minimum wysiłku!” – mówią Anna Białas-Bednarczyk i Anna Koss założycielki marki.

Tak powstała  MIYA Cosmetics, produkty, dzięki zawartości naturalnych olejków i składników roślinnych gwarantują skórze energetyzujący i zdrowy blask. 

#JestemGotowa

Założycielkom zależało, aby dać kobietom wsparcie, dawkę pozytywnej energii, zdrowej pewności siebie i siły. Każda jest gotowa, by być sobą i żyć pełnią życia. 

Dla nas hasło #JestemGotowa to energia i otwartość na nowe wyzwania i możliwości. To hasło, które powtarzałyśmy sobie przy każdej okazji, i które zawsze dodawało nam energii i odwagi do realizacji nawet najbardziej szalonych projektów” – dodają Anna Białas-Bednarczyk i Anna Koss. 

 

 

Sorry, the comment form is closed at this time.