& Other Stories z kolekcją inspirowaną piżamami - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • & Other Stories z kolekcją inspirowaną piżamami

& Other Stories z kolekcją inspirowaną piżamami

& Other Stories stworzyło kapsułową kolekcję z okazji Walentynek – ‘Rêve Éveillé’ (z francuskiego „śnić na jawie”), jako ukłon w stronę sennych marzeń. Oddaje ona nastrój i tajemnicę paryskich buduarów, przeobrażając nocną bieliznę w elegancką odzież dzienną. 

Przyjaźni na pierwszym planie

W tym roku, bohaterkami historii zostały Patricia Manfield oraz Renata Di Pace. Sesja zdjęciowa odbyła się w klimatycznym hotelu Le Meurice w Paryżu. Patricia i Renata uwielbiają podróżować razem. Dobrze wiedzą, że najlepiej w podróży sprawdzają się wygodne i stylowe ubrania oraz lekka walizka. 

„Ubrania inspirowane piżamami to najlepsza recepta na nonszalancki, niezobowiązujący styl. Aby go osiągnąć, kluczowa jest odpowiednia stylizacja – zestawiając bieliznę nocną z parą sneakersów, kapeluszem, płaszczem oraz dużą ilością biżuterii nigdy się nie pomylisz. Ogromnie cieszę się z udziału w tym projekcie, również dlatego, że mogłam spędzić wspaniały czas z Renatą – jedną z moich ulubionych osób na świecie. Razem tworzymy duet girl-power”, mówi Patricia Manfield.

Ta kolekcja została stworzona do noszenia, kochania i marzeń – zawiera zestawy ready-to-wear uszytych z luksusowych mieszanek jedwabiu i miękkich tenceli.

„Najlepszą rzeczą w ubraniach inspirowanych piżamami jest ich wygoda. Moją ulubioną rzeczą z tej kolekcji jest jedwabny, biały szlafrok, w którym czuje się niezobowiązująco i kobieco”, mówi Renata Di Pace.

Kolekcję Rêve Éveillé uzupełniają akcesoria pantofle z pomponami, turbany, notesy do zapisywania snów (dream journal) oraz maski do spania. Utrzymane w paryskiej palecie kolorystycznej: od głębokiego granatu i burgundów po delikatne róże, kremowe biele i złote musztardy.

[Best_Wordpress_Gallery id=”154″ gal_title=”other stories pj”]

Sorry, the comment form is closed at this time.