Wegańskie buty w kapsułowej kolekcji & Other Stories! - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Wegańskie buty w kapsułowej kolekcji & Other Stories!

Wegańskie buty w kapsułowej kolekcji & Other Stories!

Skandynawska marka & Other Stories w tym sezonie wypuszcza na rynek kolekcję kapsułową, składającą się z dziesięciu starannie wyselekcjonwrnych projektów, dzięki którym szykowanie się będzie beztroską przyjemnością.

Co znajdziemy w kolekcji?

W skład kolekcji wchodzi siedem sukienek, jeden zestaw i wyjątkowy okaz klasycznego krawiectwa w kobiecej formie: marynarko-sukienka. Zabawne i wyraziste, ale i lekkie i romantyczne. Wśród propozycji znajdziesz przestrzenne, rzeźbiarskie lub podkreślające talię kroje. Wyszukane zdobienia – ręcznie haftowany kołnierz, plisy i falbany, bufiaste rękawy czy jedwabne guziki – zdradzają, ile rzemiosła kryje się za wyjątkowym strojem. 

Motywy i wzory

Wzory w miękkich kolorach przywołują na myśl kwitnącą łąkę. Solidne bloki czerni dodają kolekcji klasycznych ram. Wyjątkowe kreacje skrojono z materiałów klasy premium – np. surowego jedwabiu o rustykalnej fakturze – oraz przyjaznych środowisku, takich jak Tencel™ Lyocell i organiczna bawełna, które podkreślają miękkość projektów. 

„Nasza kolekcja jest odą do wiosny i lata. Przywołuje to uczucie, gdy wszystko w naturze dookoła budzi się do życia. Dzięki grze proporcji, stworzyliśmy efektowne, ale swobodne kreacje.”

-mówi Marie Nilsson, projektantka & Other Stories.

Wegańskie buty 

Dopełnieniem kolekcji, są nowe w ofercie marki wegańskie buty: sandałki z paskami w wersji czarnej lub beżowej. Wykonano je z nowoczesnego tworzywa VEGEA, wytwarzanego z pozostałości produkcji wina. Dzięki niemu wytłoczyny, skórki, łodygi i nasiona winogron przemienione zostają w wegańską alternatywę dla naturalnej skóry. 

Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach & Other Stories i online na stories.com od 14 maja 2020 r. 

 

_______________

Zdjęcia: materiał prasowy