JEJU - sekrety koreańskiej pielęgnacji i nie tylko... - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • JEJU – sekrety koreańskiej pielęgnacji i nie tylko…

JEJU – sekrety koreańskiej pielęgnacji i nie tylko…

Do tej pory obecny tylko w Krakowie teraz zagościł na dobre w stolicy. Mowa tutaj o ciekawym koncepcie i nowo otwartej drogerii firmy JEJU, będącej zagłębiem kosmetyków do pielęgnacji na wzór koreańskiej, ale także tych naturalnych z polską metką, których dostęp jest nieco ograniczony. 

Zdj. Jejustore.pl

Z miłości do Azji…

Historia JEJU jest dość ciekawa, jako że założycielki są architektkami z zawodu a z kosmetykami do niedawna nie miały wiele wspólnego. Inspiracją dla nich i punktem zwrotnym była podróż do Azji, gdzie totalnie wsiąkły w tajniki koreańskiej pielęgnacji i zafascynowane dostrzegły potencjalny rynek tutaj w Polsce. I tak oto, po niecałym roku, otwiera się już drugi butik, który zapewne będzie się cieszył podobnym zainteresowanie jak i ten pierwszy. Warszawski sklep mieszczący się na ulicy mokotowskiej będzie się nieco różnił od tego krakowskiego. Wnętrzem rządzić będą róż i czerwień a na półkach dostępne będą także nowe marki między innymi te makijażowe.

Zdj. Jejustore.pl

JEJU to nie tylko sklep, gdzie można kupić kosmetyki w praktycznie każdym przedziale cenowym, nawet od kilku złotych, to także przestrzeń stworzona przez kobiety dla kobiet, gdzie można uzyskać porady, porozmawiać i zgłębić tajniki naturalnego piękna Koreanek przy filiżance herbaty a także kto wie może nawiązać nowe znajomości. 

Koreańska pielęgnacja to dosyć złożony proces, gdzie każdy krok ma znaczenie i przygotowuje do kolejnego. Bazuje ona na olejkach i serum kładąc szczególny nacisk na tonizację i porządne oczyszczenie. Dzięki poradom, instrukcjom i odpowiednim kosmetykom dostępnych w JEJU i ty możesz dbać o cerę jak prawdziwa Azjatka. 

Wszystkie eko fanki z pewnością pokochają to miejsce. Do nas przemawia zarówno różnorodny i unikatowy asortyment, ale też piękne wnętrze i atmosfera.Koniecznie odwiedźcie JEJU i sami się o tym przekonajcie. To kolejny must have na mapie Warszawy!

Autor: Magdalena Flaga