Julia Banaś w najnowszej kampanii Solar SS18 - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Julia Banaś w najnowszej kampanii Solar SS18

Julia Banaś w najnowszej kampanii Solar SS18

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich modelek po raz drugi została twarzą kampanii Solar. Julia Banaś prezentuje kolekcję marki na sezon S/S 2018.Wiosenna kampania Solar to fuzja eleganckiego stylu z intensywnymi barwami. Zdjęcia, które zostały wykonane na służewieckiej loży zaprojektowanej w duchu modernizmu, przepleciono fotografiami ze studia. W obu sesjach wystąpiła zjawiskowa Julia Banaś.

Julia ma na swoim koncie pokazy dla Moschino i Miu Miu oraz kampanie dla Marca Jacobsa, Emporio Armani i Gucci. W minionym roku pojawiała się m.in. na okładkach „Vogue’a”, „Elle”, „Numéro” i „Harper’s Bazaar”. W tym sezonie gwiazda światowego modelingu po raz kolejny została twarzą kampanii Solar i ponownie fotografował ją Bartek Wieczorek, który współpracuje z polską marką od kilku sezonów.

Fotografiom z kampanii towarzyszy studyjna sesja edytorialowa Małgorzaty Turczyńskiej
z udziałem Julie Borawskiej. Polska modelka ma w swoim portfolio pokazy dla Yohji Yamamoto i Valentino oraz sesje do magazynów „Elle”, „Viva! Moda”, „Harper’s Bazaar”
i „Vogue”. Julie zaprezentowała letnią, energetyczną, pełną kolorów i charakterystycznych dla marki wzorów odsłonę kolekcji S/S 2018, pozując w scenerii drapowanych tkanin.

Wiosenno-letnia odsłona marki to także świeży i niezwykle kobiecy lookbook. Bree Naumowicz sfotografował duet Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik. Klasyczne ujęcia urozmaicono dodaniem portretów, dynamicznych kadrów i czarno – białych akcentów.

[Best_Wordpress_Gallery id=”162″ gal_title=”solar julka b”]

*zdj. mat. prasowe