Karolina Pisarek w najnowszej kampanii Sabriny Pilewicz - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Karolina Pisarek w najnowszej kampanii Sabriny Pilewicz

Karolina Pisarek w najnowszej kampanii Sabriny Pilewicz

„Atomówki” od dwudziestu lat przykuwają uwagę publiczności na całym świecie. Bajka, Bójka i Brawurka łącząc pokolenia dziewczyn i kobiet, stały się symbolem dziewczęcej siły i kobiecej solidarności. Celebrując 20. – lecie serialu „Atomówki”, Cartoon Network zaprosiło do współpracy Sabrinę Pilewicz – polską projektantkę, która stworzyła limitowaną edycję ekskluzywnych torebek z Atomówkami. Efektem kolaboracji jest niezwykła kolekcja SPxPOWERPUFFGIRLS przepełniona euforią i eksplozją kolorów, w duchu #girlpower! 

Atomówki& topmodelka

Karolina Pisarek – jedna z finalistek programu „Top Model” została mianowana ambasadorką kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS. Jej nieskończone zasoby pozytywnej energii sprawiają, że idealnie pasuje do marki.

Styl oraz osobowość Karoliny doskonale wpisały się w zamysł sesji zdjęciowej – delikatny makijaż zrobiony przez Olę Łęcką oraz fryzury wykonane przez Daniela Gryszke uwydatniły jej subtelną urodę, zaś monochromatyczne stylizacje przygotowane przez stylistę – Bartka Indykę podkreśliły nieposkromioną siłę drzemiącą w modelce. Karolina stanęła przed obiektywem fotografa – Macieja Nowaka 

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe