LA GRANDE BELLEZZA - najnowsza kolekcja torebek Sabriny Pilewicz x Martini - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • LA GRANDE BELLEZZA – najnowsza kolekcja torebek Sabriny Pilewicz x Martini

LA GRANDE BELLEZZA – najnowsza kolekcja torebek Sabriny Pilewicz x Martini

Sabrina Pilewicz  kolejny raz zabiera wielbicielki swoich torebek w ekscytującą podróż do Włoch. Florencja, bo o niej mowa, to wyjątkowe miejsce dla projektantki. Tam wszystko się zaczęło, powstał pierwszy model torebki – Firenze. Jako efekt egzaminu na studiach w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Dlatego, w nawiązaniu do twórczych doświadczeń projektantki, Toskania stanowi doskonałe tło dla najnowszej kampanii SPxMARTINI.

Najnowsza kolekcja torebek składa się z czterech modeli zainspirowanych konstrukcją kufra oraz miękkich toreb podróżnych w stylu vintage.

RIOMAGGIORE #perfumebag

Model torebki o wielkości flakonika perfum, zainspirowana architekturą Riomaggiore przywodzi na myśl kolorowe, pionowe kamieniczki, które otulają zatokę stając się nieodłącznym elementem tego pięknego, włoskiego krajobrazu. To unikatowa miniatura skórzanego kufra. Torebka w tej odsłonie to powrót do jej pierwotnej roli – ma zdobić,  dodawać klasy, uroku. 

 

VERNAZZA #trunkbag

Większa, zdecydowanie bardziej praktyczna, jest odzwierciedleniem poziomych zabudowań miejscowości Vernazza. Solidna, konkretna i dająca poczucie bezpieczeństwa, bo zamykana na zamek cyfrowy. Szyfrowane zamki kojarzą się właśnie z tradycyjną galanterią skórzaną, są elementem wspólnym całej kolekcji w  podróżniczej odsłonie.

 

LA SPEZIA #businessbag i FORTE DEI MARMI #leisurebag

To torby weekendowo – biznesowe. Świetnie będą się czuły w podróży, podczas weekendowego wypadu, na siłowni, ale i na spotkaniu biznesowym. Miękkie, pojemne, lekkie i dodatkowo wzbogacone o wewnętrzny skórzany organizer. Forte dei Marmi, to pierwszy projekt unisex.  Torba nawiązuje do stylu vintage,  stworzy twój weekendowy look.

Więcej na stronie projektantki [KLIK]