Top 5 trendów festiwalowych - issue27.pl
 • MODA  • Top 5 trendów festiwalowych

Top 5 trendów festiwalowych

Niebawem rozpocznie się najbardziej wyczekiwany festiwal w Polsce – Open’er. Z roku na rok wyznaczane są nowe trendy festiwalowe. Na festiwalach rządzą kreatywne i odważna stylizacje. Im kompozycja bardziej wyszukana tym przyciąga większą uwagę. Podczas tegorocznego festiwalu Coachella stylistki, blogerki uwielbiały kolory, brokat, wyrazistą biżuterię, frędzle i spersonalizowane kurtki. My wybrałyśmy top 5 trendów, które najbardziej przyciągnęły naszą uwagę i które pokochałyśmy. 

Kolczyki we włosach

Moda na kolczyki wpięte we włosy rozpoczęła się już w 2016 roku, jednak dopiero teraz możemy zauważyć prawdziwy popyt na ten trend. Fryzury z kolczykami są bardzo oryginalne i zjawiskowe. Możemy je wpiąć w warkocze czy luźniejsze koki. 

Naklejki i brokat na twarzy

Festiwalowy makijaż potrafi być bardzo wymyślny, ale prezentuje się znakomicie. W tym roku postawimy na naklejki, które będziemy nosić zazwyczaj w okolicy oka i brokat na kościach policzkowych lub wklepany w przedziałek na głowie. 

Personalizowane kurtki

Już od dłuższego czasu nie opuszcza nas moda na spersonalizowane kurtki. Duże napisy na kurtkach skórzanych czy jeansowych przyciągają uwagę i potrafią nadać charakter stylizacji. 

Kowbojki

Kowbojki to naszym zdaniem idealne buty festiwalowe. Wygodne, skórzane, na niskim obcasie. Będą idealnie pasować do zwiewnej boho sukienki czy jeansowych szortów i luźnej koszuli.

Kolorowe okulary przeciwsłoneczne

Must have każdej blogerki. Czerwone, żółte, fioletowe czy zielone o różnorodnych kształtach nadadzą uroku naszym festiwalowym stylizacjom. 

Autorka: Julia Karcz