Wakacyjna kosmetyczka - jakie produkty warto spakować na letni wyjazd - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Wakacyjna kosmetyczka – jakie produkty warto spakować na letni wyjazd

Wakacyjna kosmetyczka – jakie produkty warto spakować na letni wyjazd

Wakacje to czas wielu wspaniałych wyjazdów, odkrywania cudownych miejsc i cieszenia się chwilą. Aby dobrze wypocząć podczas letnich wypadów należy pamięć o detalach, takich jak na przykład odpowiednio wyposażona kosmetyczka. Jakie produkty powinny się w niej znaleźć?

Kremy z filtrem

Pakowanie kosmetyczki powinniśmy zacząć właśnie od kremu z filtrem SPF, który ochroni skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Im filtr wyższy, tym lepiej dla skóry. Nie martwmy się o opaleniznę, stosując krem z filtrem będziemy cieszyć się nią znacznie dłużej, nie narażając cery na uszkodzenia.

Balsam do opalania Douglas Sun Lotion Sensitive SPF50

 

Krem nawilżający z witaminą C

W okresie wakacyjnym bardzo ważne jest nawilżanie skóry. Z tego powodu warto wyposażyć się w krem nawilżający wzbogacony o witaminę C. Taki kosmetyk powinien zapewnić ochronę przed negatywnymi czynnikami środowiska oraz promieniowanym słonecznym.

Krem nawilżający z witaminą C, Embryolisse

 

Hydrolat z róży

Można go używać jako tonik lub preparat odświeżający w ciągu dnia. Podczas upałów jego subtelny zapach z pewnością poprawi nastrój oraz nawilży zmęczoną upałem skórę. 

Hydrolat z ekologicznej róży damasceńskiej, Ministerstwo Dobrego Mydła 

 

Puder rozświetlający 

Produkty z rozświetlające świetnie podkreślą opaleniznę. W tym sezonie stosujemy je nie tylko na twarzy, rozświetlony dekolt i ramiona dają efekt letniej świeżości.

Puder rozświetlający Oh Glow, Clare Blanc

 

Kolorowy eyeliner

Okres wakacyjny to idealny pretekst do eksperymentowania z makijażem. Tego lata podkreślamy oczy kolorem, najlepiej za pomocą eyelinera w żywym odcieniu. 

Precise Roll on eyeliner, Purple Paradise, Isadora 

 

Wodoodporny tusz 

Jeśli lubicie subtelnie podkreślić urodę podczas wakacji, przypominamy o wodoodpornym tuszu, który utrzyma się na rzęsach nawet po kąpieli w basenie, czy morzu. 

Loreal, Volume Million Lashes