Aplikacje, dzięki którym profil na Instagramie będzie piękniejszy - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • KULTURA & SZTUKA  • Aplikacje, dzięki którym profil na Instagramie będzie piękniejszy

Aplikacje, dzięki którym profil na Instagramie będzie piękniejszy

Instagram to aplikacja i fotograficzny serwis społecznościowy. Polega on na wstawianiu zdjęć, które, dzięki funkcjom aplikacji można wcześniej obrobić i nadać im klimat zgodny z własnym upodobaniem. Obecnie Instagram ma ponad 700 milionów użytkowników na całym świecie, w tym około 2,5 miliona z Polski. Oznacza to, że platforma staję się coraz bardziej integralną częścią życia wielu osób. Wiele z użytkowników z tej aplikacji uczyniła pracę zarobkową, dzięki stylowej estetyce przyciągającej coraz większą liczbę fanów.  W internetowych sklepach z aplikacjami w stylu App Store regularnie pojawiają się nowe aplikacje wspierające edycje zdjęć, poniżej znajduje się lista tych, które według mnie najlepiej spełniają swoją rolę.

VSCO CAM

To chyba najpopularniejsza aplikacja służąca to obróbki zdjęć. Jest prosta w obsłudze, a jej filtry są niezwykle różnorodne, dzięki czemu każdy może odnaleźć swój własny klimat. Aplikacja jest dostępna za darmo.

PS Express

To nic innego, jak kieszonkowa wersja Photoshopa. Aplikacja posiada mnóstwo ciekawych opcji, takich jak na przykład tworzenie kolaży lub zmiana rozmiary zdjęcia. Co więcej posiada wiele klimatycznych filtrów, które można edytować zgodnie z własnym wyczuciem estetyki.

Whitagram

Nadaje zdjęciom minimalistyczną formę. Wszystko dzięki białej ramce, którą można zaaplikować na zdjęciu. Umożliwia ona także zmianę rozmiaru zdjęcia, przez zwiększenie białego obramowania w okół zdjęcia. 

Canva App

Prawdziwa gratka, dla miłośników tworzenia zdjęć lub grafik urozmaiconych ramkami oraz napisami. W Canvie znajduję się także kopania różnorodnych wzorów pomagających stworzyć kreatywne kolaże.

Boomerang

To aplikacja, dzięki której można stworzyć zabawne GIFy

Lightroom

To bez wątpienia ulubiona aplikacja influencerek. Można w niej tworzyć własne presety – czyli filtry, dzięki którym profil zyskuje jednolity charakter. Jeśli jednak wolimy gotowe zestawy, to można kupić i zainstalować presety od influencerek. 

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/Bw6Q9Akgd0V/”]