Aplikacje, które przydadzą się podczas każdej podróży - issue27.pl
 • PODRÓŻE  • Aplikacje, które przydadzą się podczas każdej podróży

Aplikacje, które przydadzą się podczas każdej podróży

Nowinki technologicznie nieraz już udowodniły, że dzięki nim nasze życie staje się łatwiejsze. Dlatego też ciężko jest przejść obojętnie obok aplikacji, które sprawdzają się podczas podróży. Nie tylko pomagają zaoszczędzić czas, ale także wskazują, dokąd się udać, by uciec od tłumów turystów. Oto 3 aplikacje, które warto pobrać przed kolejną wyprawą.

1.Trippin

Ta apka zaczynała, jako grupa na Facebooku, jednak bardzo szybko się rozwinęła i w obecnej odsłonie jest także obszerną witryną internetową. Ta nowoczesna platforma podróżnicza oferuje kompleksowe przewodniki po aż 97 destynacjach. 

2.Bimble

To świetne rozwiązanie, dzięki któremu możesz zapisywać wszystkie usłyszane rekomendacje. Bimble działa na zasadzie systemu dodawania zakładek i tworzenia list, dzięki czemu możesz obserwować polecane miejsca, a następnie rekomendować je innym. Świetna wymówka do nawiązania rozmowy podczas podróży i zbierania kolejnych sugestii. 

3.Urbs

Jeśli lubisz spacery, to Urbs jest aplikacją stworzoną dla Ciebie. Ma formę przewodonika, który zawsze możesz nosić w kieszeni, Zawiera ponad 500 audiodeskrypcji napisanych przez ekspertów kultury, opisujących fascynującą historię słynnych miast. Lokalni pisarze polecają również ciekawe miejsca z jedzeniem oraz na zakupy. Dzięki Urbs masz możliwość zaplanowania trasy na zamówienie, która obejmuje wszystkie miejsca, jakie planujesz odwiedzić. Aplikacja dostosowuje się do Twoich potrzeb, uwzględnia czas i pieniądze. 

4.Packing Pro

Aplikacja stworzona z myślą o wszystkich zapominalskich,  przypomina o tym, co spakować. Ma wiele testowych aranżacji rzeczy do spakowania na różne rodzaje podróży. Daje również możliwość stworzenia własnego i odhaczenia rzeczy, gdy już zostaną spakowane.