New Essential - nowa linia mango inspirowana kobietami, które na nowo odnalazły swoją życiową drogę - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • New Essential – nowa linia mango inspirowana kobietami, które na nowo odnalazły swoją życiową drogę

New Essential – nowa linia mango inspirowana kobietami, które na nowo odnalazły swoją życiową drogę

Najnowsze propozycje hiszpańskiej marki Mango to kolekcja powstała z myślą o nowoczesnych kobietach, które nie boją się podejmować życiowych wyzwań, są wszechstronne, a ich garderoba to przede wszystkim wysokiej jakości ubrania o uniwersalnym charakterze. 

New Essential, New Roles

Linia zainspirowana sześcioma wyjątkowymi kobietami, które na nowo odnalazły swoją życiową drogę.  Marisa Competello stwierdziła, że świat mody nie jest dla niej i pokierowała swoim życiem zakładając Meta Flora – studio florystyczne w Nowym Jorku, którego dewizą jest minimalizm i magia. 

Kobieta z pasją, naturalnie stylowa i pełna uroku. Elise Pioch odnalazła się na nowo po zejściu z modowej sceny. W 2012 roku w Sydney założyła własną globalną firmę Maison Balzac zajmującą się luksusowymi świecami zapachowymi, przywołując w ten sposób swoje wspomnienia z dzieciństwa na południu Francji.

Mieszkająca w Sztokholmie Tekla Severin nazywa siebie multidyscyplinarną projektantką i fotografem odkąd postanowiła zmienić swoją karierę architektki wnętrz. Ta młoda i energiczna Paryżanka, członkini LGG, znana na instagramie ze swoich genialnych, niefrasobliwych stylizacji vintage, otworzyła wraz z trójką przyjaciół Safe Place – przestrzeń gdzie mogą się swobodnie wypowiadać kobiety oraz młodzież.Przekonana o sile słów zdecydowała zmienić swoją drogę zawodową, by móc otwarcie dzielić się uczuciami i emocjami ze światem.

Wychowana w Nepalu i mieszkająca dziś w Nowym Jorku, Maia Ruth Lee, dyrektor Wide Rainbow – organizacji non profit oferującej pozaszkolny program kształcenia artystycznego. Ta multidyscyplinarna artystka obejmuje swoją działalność malarstwo, rzeźbę, projektowanie biżuterii i wiele innych dyscyplin.