Najmodniejsze modele torebek w nadchodzących miesięcy - issue27.pl
 • MODA  • Najmodniejsze modele torebek w nadchodzących miesięcy

Najmodniejsze modele torebek w nadchodzących miesięcy

Przegląd najmodniejszych torebek zaczynamy od klasyki – czyli czarnych torebek, które od lat królują w naszych garderobach i stanowią jej fundament. W nadchodzącym sezonie w tym temacie wiele się nie zmieni – wciąż modne będą czarne torebki tote oraz tradycyjne shoppery. Jeśli jednak nie chcesz, aby  było nudno zainspiruj się torebkami Saint Lauren
i wybierz czarną torebkę ozdobioną mocnymi przeszyciami lub fantazyjną kokardą, jak w pokazie Loewe. Najmodniejsze torebki to także te w wersji mini – szczególnie kwadratowe i w kształcie kuferka. Przewieszone w talii lub noszone na krótkiej rączce będą doskonałym uzupełnieniem stylizacji. Tak samo, jak torebki w zwierzęce wzory. W tym sezonie pojawiły się na pokazach takich marek, jak Tom Ford, Miu Miu, a także Fendi. Pantery, drobne cętki, paski zebry i łaty krowy – to będzie hit sezonu!

Jeśli jesień to oczywiście inspiracje dzikim zachodem oraz mrocznym romantyzmem. W naszym zestawieniu nie mogło więc zabraknąć brązowych torebek z frędzlami jak u Chloe, czy Versace oraz bogato zdobionych pawimi piórami lub haftami, jak na przykład torebki o regularnym kształcie Etro i Dior’a.

Która będzie Twoja?

[Best_Wordpress_Gallery id=”264″ gal_title=”torebki jesien 2018″]