5 polskich marek, które warto poznać - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • 5 polskich marek, które warto poznać

5 polskich marek, które warto poznać

Z zapartym tchem obserwujemy rozwój nowych marek modowych na polskim rynku. Bardzo im kibicujemy. Dlatego postanowiłam wybrać  5  z nich, których ofertę warto poznać.

Dot

Marka powstała w Krakowie, gdzie prowadzi swój butik. Jej projekty charakteryzują się minimalistycznym fasonem oraz wysokiej jakości wykonaniem.

Kornelia Rataj

Piękne ubrania, tworzone w duchu slow fashion. Oprócz stylowej kolekcji ubrań marka oferuje także stroje kąpielowe o ponadczasowej formie, podkreślającej kobiece walory.

Ibe by Elka Concept Store

W ofercie sklepu znajdziecie nietuzinkowe i oryginalne rzeczy polskich i zagranicznych marek tworzone przez lokalnych rzemieślników.  Wśród najfajniejszych produktów wypatrzyłyśmy m.in. kosmetyki duńskiej firmy Mirins Copenhagen.

So Fluffy

Marka, która zadba o dobry sen i odpoczynek.  Produkty znajdujące się w asortymencie So Fluffy to m.in. wełniane koce, jedwabne opaski na oczy oraz bielizna nocna. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości, naturalnych materiałów. 

Chosenby 

Miejsce, w którym dostaniecie ubrania i akcesoria zarówno światowych jak i niszowych marek w rozsądnych cenach. Filozofia marki polega na sprzedaży starannie sprawdzonych i wyselekcjonowanych rzeczy z drugiej ręki. W ofercie sklepu można znaleźć wiele perełek.