Nowe propozycje makijażowe od marki IsaDora - issue27.pl
 • TRENDY  • Nowe propozycje makijażowe od marki IsaDora

Nowe propozycje makijażowe od marki IsaDora

Szwedzka marka IsaDora przygotowuje kobiety na jesień.  W tym sezonie kobieta IsaDory jest różna. Do biura chodzi elegancka, na randce jest zmysłowa, a podczas wieczornych wyjść staje się intrygująca. Do tych wszystkich sytuacji może dobrać odpowiedni makijaż. Marka w kolekcjach Bare Beauty, Bohemian oraz Chic Rock przedstawia pełen zestaw kolorowych kosmetyków do wykonania tych makijaży, w których zawarła nowości oraz nowe kolory bestsellerowych produktów.

Makijaż Bare Beauty

To kwintesencja klasycznej elegancji. Inspirowany skandynawskim, minimalistycznym stylem odzwierciedla naturalne piękno kobiety. Stworzyć go można za pomocą dwóch nowości: Flex Tip Eyeliner – czyli eyelinerowi w kolorze czarnego matu. Dzięki cienkiemu pędzelkowi kreska na oku będzie precyzyjna i trwała. Eyeliner nie rozmazuje się i nie pozostawia smug. Lekki rumieniec stworzymy dzięki różowi w sztyfcie Blush&Brush w kolorze Pink Poetry. Jest to idealny produkt do stworzenia delikatnego rumieńca przy naszych kościach policzkowych, do którego nie potrzebujemy żadnego pędzla, bo ten ukryty został z drugiej strony sticka. Na usta możemy nałożyć nowy kolor pomadki Lip Desire Sculpting Classy Nude lub Aksamitną pomadkę w kolorze Bare Satine – tylko by delikatnie podkreślić nasz naturalny kolor. 

Makijaż Bohemian

Został stworzony dla kobiety wolnej i zmysłowej, która chce w prosty sposób podkreślić swoje największe atuty – oczy i usta. Makijaż oparty o kolory ziemi, rdzy i złota, idealnie wpasowuje się w panujące trendy inspirowane nieśmiertelnymi latami 60-tymi i 70-tymi. Oczy i usta – stworzone z użyciem nowych, jesiennych odcieni kosmetyków: Poczwórnej paletki cieni – Boho Brown, czarnego matowego eyelinera oraz nowego, wyrazistego koloru Lip Desire Sculpting Ginger Brown wraz z konturówką. A na koniec (by delikatnie podkreślić nasze policzki) wybierzemy Blush&Brush w kolorze Boho Blush.

Makijaż Rock Chic doda odwagi i pewności siebie każdej z kobiet. Idealny na  wieczorne wyjścia o podkręconym smokey eye, podkreślonymi kościami policzkowymi i świetlistymi ustami. Taki look stworzymy dzięki matowemu eyelinerowi w połączeniu z Poczwórną paletką cieni w kolorze Rockstar, różowi w sztyfcie Blush&Brush Rocky Rose oraz Lip Desire Sculpting Rebel Nude lub Aksamitną pomadką w odcieniu Cashmere. Przy tak podkreślonym oku, usta powinny być delikatnie zarysowane. W końcu tutaj króluje oko i błysk!

Wszystkie produkty można znaleźć na sklepie online: www.sklep-isadora.pl