„Selected” – nowa kapsułkowa kolekcja TATUUM - issue27.pl
 • TRENDY  • „Selected” – nowa kapsułkowa kolekcja TATUUM

„Selected” – nowa kapsułkowa kolekcja TATUUM

Rafał Gmerek, główny projektant marki TATUUM stworzył kapsułkową kolekcję, w skład której wchodzą starannie wybrane klasyki, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Podczas procesu tworzenia inspirował się kluczowymi wartościami marki, jakimi są naturalność, stylowość oraz wiarygodność.

Co znajdziemy w kolekcji?

W skład kapsułkowej kolekcji „Selected” wchodzą klasyki, które stanowią idealną bazę stylizacji, przetrwają wiele sezonów i oprą się chwilowym trendom. Znajdziemy w niej takie perełki jak ręcznie wykańczany, karmelowy płaszcz, kaszmirowy sweter, czy klasyczny biały T-shirt. 

W kolekcji znajdziemy również klasyczny sweter o pudełkowym fasonie, szarą sukienkę z kapturem z wełny i alpaki, oraz oversizowy płaszcz utrzymany w pastelowej różowo – szarej tonacji. Miłośniczki minimalizmu znajdą w kolekcji białą bluzkę z rękawami w formie bufki czy szarą, pikowaną kurtkę.

„Zależało mi na tym, by umożliwić każdej kobiecie zbudowanie podstawy swojej szafy i tym samym stworzyć jej bazę do dalszych stylizacj (…) Klasyczny biały T-shirt, sweter z 100% kaszmiru, idealnie dopasowane denimowe spodnie w ciemnej tonacji, a na to narzucony kamelowy płaszcz. To jest dla mnie kwintesencja klasyki i tym się kierowałem, tworząc tę kapsułową kolekcjię” 

mówi Rafał Gmerek.

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe