Camille Charrière - francuska ikona stylu - issue27.pl
 • MODA  • Camille Charrière – francuska ikona stylu

Camille Charrière – francuska ikona stylu

Camille Charrière to jedna z najbardziej wpływowych blogerek w świecie mody. Ma prawie 700 tysięcy obserwujących na Instagramie, a jej nonszalancki, francuski styl inspiruje dziewczyny na całym globie. W ciągu zaledwie kilku lat swojej kariery współpracowała w z takimi markami jak Chloé, Mango, H&M , Tommy Hilfiger, czy Harrods.

Camille Over the Rainbow – przepustka do świata mody

Influencerka jest córką angielki i francuza, która wychowała się w Paryżu otoczona intelektualistami. Studiowała prawo na paryskim uniwersytecie Nanterre. Po tym, jak otrzymała dyplom, przeniosła się do Londynu, by rozwijać karierę w prawniczki oraz finansistki. W 2010 roku postanowiła zmienić swoje zawodowe plany, zakładając bloga modowego Camille Over the Rainbow, który stał jej przepustką do wielkiego świata mody. Dzięki temu udało jej się dostać pracę m.in. w  Net-a-Porter oraz Matchesfashion.com. Zdobyte doświadczenie pozwoliło Camille Charrière rozpocząć karierę freelancerki. 

It girl

Styl Camille Charrière zaintrygował tysiące fanów mody. Umiejętność łączenia francuskich klasyków i londyńskiego, streetwearowego luzu skutkuje, stylowymi, nonszalanckimi, a co najważniejsze subtelnymi  zestawieniami, które są jej wizytówką. Stylizacje Charrière są regularnie doceniane przez najważniejsze międzynarodowe tytuły modowe, takie jak na przykład Vogue, czy ELLE. 

[Best_Wordpress_Gallery id=”302″ gal_title=”Camille Charrière”]