Kelly Rutherford - ikona stylu z Upper East Side - issue27.pl
 • MODA  • Kelly Rutherford – ikona stylu z Upper East Side

Kelly Rutherford – ikona stylu z Upper East Side

 

Ponad 12 (!!!) lat temu wyemitowano ostatni odcinek Plotkary. Ten kultowy już serial wychował całe pokolenie młodych fashionistek, które zachwycone stylizacjami przyjaciółek i rywalek Sereny van der Woodsen i Blair Waldorf chętniej eksperymentowały z własnym stylem. O ile wybory modowe tych dwóch dziewczyn były zawsze na pierwszym planie, to uwagę zwracała również serialowa mama Sereny – Lily van der Woodsen, grana przez Kelly Rutherford. W Plotkarze wyróżniała się niesamowitym wyczuciem stylu, co, jak się okazało w erze Instagrama, jest personalną cechą aktorki, ponieważ w ostatnich tygodniach świat oszalał na punkcie tego, co ubiera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kelly Rutherford (@kellyrutherford)

Plotkara, cichy luksus i miłość do Hermes

Kelly Rutherford jest obecnie jedną z najlepiej ubierających się gwiazd. Uosabia styl Upper East Side, chętnie stawia na surową paletę stonowanych barw oraz monochromatyczny minimalizm. Efektem czego jest szykowny, ponadczasowy look, idealny dla kobiety w każdym wieku. Pomimo, wielu “bezpiecznych” wyborów, jej styl jest daleki od nudy. Aktorka często wybiera falbany, zdarza się jej postawić również na srebrne botki, czy inne nieoczywiste i dalekie od bezpiecznego minimalizmu elementy. Dzięki takim eksperymentom, jej styl wydaje się ponadczasowo elegancki, spójny, szykowny i przemyślany.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kelly Rutherford (@kellyrutherford)

Aktorka przyznaje, że kolekcjonuje kultowe torebki Hermes, które jak mówi, traktuje jako świetną inwestycję. Co ciekawe, nie tylko Kelly Rutherford grała w Plotkarze, na plan zabierała również swoje torebki tej słynnej francuskiej marki. Nie dziwi więc fakt, że internauci i internautki nadali jej przezwisko (jakże prestiżowe) “mama Birkin“.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kelly Rutherford (@kellyrutherford)

 

Stylowe połączenia

Kelly Rutherford stawia na świetne marki z renomą, jednak próżno szukać wśród jej wyborów epatowania logotypami. Jej wygląd krzyczy old money. Aktorka stawia na dyskretny sposób ubierania się w luksusowe produkty – kto zna się na modzie, ten pozna dobre ubranie. Świetnie radzi sobie również z łączeniem magicznego stylu z Madison-Avenue ze skandynawską it – girl. Efekt? Ciężko oderwać od niej wzrok i mimo tego, że jestem 20. lat młodsza od Kelly, to w każdą jej stylizację wskoczyłabym bez namysłu.

Na uwagę zasługują nie tylko codzienne stylizacje gwiazdy, jej pomysły na temat tego, jak świetnie wyglądać podczas wieczornych wyjść również przyciągają wzrok. Wybierając projekt ukraińskiej marki Sleeper, pokazała, że zna się trendach i zauważa je, jednak wybiera z nich to, co najlepsze. Sukienka, o której mowa, ma długość maxi i lekko oversizowy krój, natomiast jej rękawy ozdobione zostały stylowymi piórami, nadającymi całości awangardowego wyglądu. I ponownie wyszło, elegancko, z klasą, ale bez cienia nudy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kelly Rutherford (@kellyrutherford)

Jeśli poszukujecie modowej inspiracji, to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że rok 2024, to idealny moment na to, aby zacząć obserwować niesamowite zestawienia Kelly Rutherford. Zastanawiając się nad tym skąd aktorka bierze pomysły na swoje stylizacje, można wrócić do cytatu Sokratesa, który zamieściła jakiś czas temu na Instgramie – oczywiście z przymrużeniem oka: „Aby odnaleźć siebie, myśl samodzielnie”. Idź na zakupy, eksperymentuj ze stylem, kieruj się własną estetyką. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kelly Rutherford (@kellyrutherford)