Najmodniejsza biżuteria na wiosnę - issue27.pl
 • MODA  • Najmodniejsza biżuteria na wiosnę

Najmodniejsza biżuteria na wiosnę

Nadchodzący sezon w modzie to konsekwentna kontynuacja zmian, jakie w ostanim czasie zachodzą w tym świecie. Minimalizm chowamy głęboko do szafy zastępując go maksymalistycznymi akcesoriami. Bogato zdobiona biżuteria i ozdoby na włosach, to zdecydowanie rzeczy, jakie powinny zagościć w naszej garderobie. Poznajcie pozostałe trendy na sezon Wiosna/Lato 2019.

Niezliczona ilość naszyjników 

Projektanci nieco zpomnieli o umiarze, na pokazach Chanel czy Gucciego królowała ogromna ilość naszyjników. Do sezonowych ‘must have’ należeć będą również chokery. Zapominamy zatem o zasadzie “Mniej znaczy więcej” i wprowadzamy nową “Im więcej tym lepiej”.

Pierścionki

Pierścionki nosimy warstwowo, najlepiej, aby ozdabiały każdy palec. Mieszajmy formy i wielkości, pamiętając, że im bardziej wymyślnie tym bardziej fashion.

Ogromne kolczyki 

Dodają uroku, często przyciągają wzrok, kolczyki, to nieodłączony element kobiecej stylizacji. Nadchodzącej wiosny, można je zestawiać nie do pary. Dzięki temu stworzymy wiele różnorodnych kompozycji. Jedna zasada, jaka towarzyszy takim mieszankom, to, by posiadały wspólny element: kolor lub kształt. Gigantyczne kolczyki sięgające obojczyka, fikuśne nausznice – im bardziej ozdobiają ucho, tym lepiej.  

Muszle, muszelki

Jeśli w ubiegłym roku nieco urzekł Was trend noszenia biżuterii z muszelek, to mamy dobrą wiadomość morskie dodatki w tym sezonie także będą na topie. Domy Mody Etro, Ulla Johnson, umieściły w swoich propozycjach właśnie m.in. kolczyki z muszelkami. 

Kokardy w każdym wydaniu

https://www.instagram.com/p/BtB8B_KF8hv/

Do łask wracają modne w latach 80′ kokardy. Im bardziej wymyślne i wielkie, tym lepiej. Wystarczy związać włosy długą apaszką bądź tasiemką w ulubionym kolorze, tworząc gigantycznych rozmiarów kokardę. Trend 2019 gotowy!

Ozdabiamy kostki

Nadchodzący sezon, to również biżuteria na kostkach. Takie akcesoria pojawiły się u Versace i Chloe. Mnoga ilość łańcuszków z charmsami lub bez,  to niewątpliwie będzie ‘must have’ lata 2019.

 

Autorka: MariKa Kołonowicz