Przenieśmy się w marzeniach do słonecznej Italii - minimalizm i klasyczna elegancja w kolekcji The Betwins - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Przenieśmy się w marzeniach do słonecznej Italii – minimalizm i klasyczna elegancja w kolekcji The Betwins

Przenieśmy się w marzeniach do słonecznej Italii – minimalizm i klasyczna elegancja w kolekcji The Betwins

 

Gwarne uliczki, elegancko ubrani ludzie, pyszne jedzenie i cudowne widoki, nad niekwestionowanym urokiem Włoch można rozpływać się jeszcze długo. Każdemu z nas zapewne kojarzą się z czymś innym, ale zawsze z czymś wyjątkowym. Właśnie owa wyjątkowość zainspirowała założycielki marki The Betwins do stworzenia kolekcji DAYDREAM. Ma ona zabrać nas w modową podróż do słonecznej i skąpanej w letnim słońcu Italii.

Wspomniana kolekcja the Betwins ukazuje połączenie charakterystycznego dla marki minimalizmu oraz klasyki. A delikatna nuta ekstrawagancji, wzbogaca modowe propozycje marki i nawiązuje do marzeń o włoskich podróżach. Klimat został oddany nie tylko na zdjęciach, projekty noszą nazwy włoskich miast. Przykładem jest piękna sukienka Florence w kolorze ecru, czy Rimini w odcieniu pudrowego różu.

W kolekcji DAYDREAM znajdziemy ubrania, po jakie z przyjemnością sięgniemy podczas upalnych dni. Na przykład ponadczasowe i komfortowe kimona, w soczystym odcieniu burgundu. Oprócz tego, pojawiły się także tkaniny delikatnie i odbijające światło oraz kwieciste wzory. Dla włoskiej mody charakterystyczne są kobiece motywy i takich tutaj nie zabrakło. Sukienki na jedno ramię, czy wiązania na szyi, to z pewnością akcenty, które doceni każda kobieta, niezależnie od wieku.

Marka pozostaje wierna naturalnym materiałom, czyniąc z ekologicznego podejścia do produkcji swój największy atut. W tym sezonie właścicielki postawiły na klasyczną bawełnę, nowoczesny tencel i cupro czy szlachetną, pochodząca z Włoch, wełnę merino — wszystkie stworzone zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej dotyczącymi produkcji odpowiedzialnej względem środowiska naturalnego. Wykonane z wysokiej jakości dzianiny z certyfikatem OEKO-TEX®, posłużą przez wiele sezonów i zapewnią niezawodny komfort noszenia.

Nowa kolekcja marki dostępna jest na stronie https://www.thebetwins.com/pl_PL/

_______

Artykuł przygotowany we współpracy z marką The Betwins