Wolność, silny charakter i kobiecość w letniej kolekcji Lovlin - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Wolność, silny charakter i kobiecość w letniej kolekcji Lovlin

Wolność, silny charakter i kobiecość w letniej kolekcji Lovlin

Uniwersalność kolorów i form, to z pewnością wypracowała do perfekcji Natalia Czyżak, projektantka i założycielka marki Lovlin. Propozycje marki na sezon SS 2019 utrzymane zostały w filozofii towarzyszącej poprzednim kolekcjom. Prostotę i przywiązanie do przyrody zaznaczono wykorzystując naturalne materiały, głównie len oraz bawełnę. Jednak nie tylko tekstylia oddają charakter marki, projekty dostępne są w neutralnej tonacji. 

Wiosna – Lato 2019

 

Sylwetki Lovin mają ponadczasowe fasony. W kolekcji znajdziemy na przykład białą koszulę o męskim, oversizowym kroju. Natomiast detale, w postaci asymetrycznych i lekko dzwonkowatych mankietów dodają nieco nowoczesnego ducha. Oprócz tego, w letniej ofercie pojawia się spódnica midi okraszona niezwykle modnym w tym sezonie zwierzęcym motywem.

Inspirująca siła

Projekty pochodzące z tej kolekcji mają wyeksponować siłę kobiecego charakteru. To ubrania dedykowane kobietom, akceptującym siebie – zarówno swoje wady jak i zalety. W krojach można dostrzec inspiracje stylem country boho, ale w minimalistycznej i nowoczesnej odsłonie.

_______________________________________
Dla Natalii Czyżak niezwykle ważne jest wspieranie polskich producentów, i za tą sprawą ubrania szyte są w małej polskiej szwalni:
Chcę by pakowanie paczek było zgodnie z naturą – ubrania Lovlin są owijane w cienki pergamin i zapakowane w tekturowe pudełko. Ilość metek jest ograniczona – są tylko najpotrzebniejsze z informacją dla klienta jak dbać o ubranie 
– mówi Natalia
Kolekcja dostępna jest na stronie LOVLIN.pl (klik)

[Best_Wordpress_Gallery id=”376″ gal_title=”lovlin 2019″]