OHELO - autorska kolekcja biżuterii Ewy Chodakowskiej dla W.KRUK - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • OHELO – autorska kolekcja biżuterii Ewy Chodakowskiej dla W.KRUK

OHELO – autorska kolekcja biżuterii Ewy Chodakowskiej dla W.KRUK

Zdobycie szczytu, nawet tak niedostępnego jak wierzchołek wulkanu, zaczyna się dokładnie wtedy, kiedy definiujesz go według własnych zasad i kiedy podejmujesz pierwszą próbę.

– Ewa Chodakowska

Marka W.KRUK we współpracy z Ewą Chodakowską stworzyła niesamowitą kolekcję biżuterią OHELO. Inspiracją była roślina o tej samej nazwie, występująca na jednej z wysp Oceanu Spokojnego. Ohelo jest pionierką zasiedlającą najbardziej nieprzyjazne wulkaniczne grunty. To roślina, która toruję drogę innym, wyznacza im kierunek – jest niezwykła, niezłomna i niezależna. Taka właśnie jest nowa ambasadorka W.KRUK Ewa Chodakowska. Dzięki swojej niezwykłej energii, wiedzy oraz wytrwałości pokazuje, że punktem wyjścia z każdej sytuacji, a jednocześnie początkiem przemiany jest zrobienie pierwszego kroku. Natomiast miarą sukcesu – poczucie własnej wartości i osobiste pragnienia. Stworzona przez nią kolekcja biżuterii OHELO jest symbolem zmiany i wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń, nawet w najtrudniejszych warunkach.

KOLEKCJA OHELO

W kolekcji Ewy Chodakowskiej dla W.KRUK znajdziemy złote i srebrne pierścionki, bransoletki, wisiorki, kolczyki oraz naszyjniki. Wszystkie elementy okraszone są  zdobieniami nawiązującymi do roślinności o detalach takich, jak odwzorowania listków, owoców i pąków jagody ohelo. Dodatkowo, ciekawym i zapewniającym różnorodność akcentem są przepiękne charmsy dostępne w jedenastu wzorach: jagody płaskie w odcieniach czarnym, turkusowym, czerwonym oraz żółtego złota, jagody pełne – pozłocone, turkusowe, czerwone, czarne, pozłocona wersja kwiatu oraz emblematu OHELO. Charmsy można zbierać, kolekcjonować i komponować w unikatowe zestawy bransoletek i naszyjników. Pragnieniem autorki kolekcji jest, by każdy z jej elementów stał się dla innej kobiety symbolem osobistej siły, przemiany i indywidualnego potencjału. Każdy charms dodany do naszyjnika lub bransoletki może oznaczać nowy etap życia, nowy cel lub owoc własnego sukcesu.

 

JAK NOSIĆ BIŻUTERIĘ OHELO?

Uniwersalność i  różnorodność elementów OHELO daje wiele możliwości noszenia. Zaprojektowane przez Ambasadorkę W.KRUK naszyjniki można nosić kaskadowo, a modne kolczyki – dowolnie łączyć, dopełniając te w rozmiarze XL mniejszymi wzorami ze sztyftem lub nosić jako zestawy, po dwie pary. Ewa Chodakowska uwielbia nosić pierścionki, stąd w ramach kolekcji powstało aż 15 różnych modeli z charakterystycznymi akcentami pionierskiego owocu w kolorach turkusu, wulkanicznej czerni i koralowej czerwieni oraz bezkamieniowe. Charakterystycznym elementem kolekcji są modele z emblematem kolekcji OHELO, który łączy jej nazwę z inicjałami autorki. Symbol ten znajdziemy w postaci kolczyków, naszyjnika, bransoletki oraz breloka.

Kolekcja OHELO jest dostępna we wszystkich salonach W.KRUK oraz na stronie wkruk.pl.

 

*materiał sponsorowany