Stroje kąpielowe z polską metką - issue27.pl
 • MODA  • Stroje kąpielowe z polską metką

Stroje kąpielowe z polską metką

Wielkimi krokami zbliża się ten wspaniały czas planowania wakacyjnych wojaży. Niezależnie od tego, czy chcecie wybrać się na Mazury, do Hiszpanii, czy na Bali w waszej walizce musi się znaleźć strój kąpielowy. Moda plażowa już od dłuższego czasu wyrasta na samodzielną gałąź branży modowej, która dyktuje własne trendy. W internecie znajdziecie mnóstwo marek oferujących piękne stroje, a wśród wspaniałe polskie brandy.  Sprawdźcie, jakie marki podbiją wasze serca w tym sezonie!

MISSION SWIM

Marka stworzona przez Ewę Chodakowską, jedną z najpopularniejszych w Polsce trenerek fitness oraz butik z luksusową bielizną APAPAT. Projekty MISSION SWIM dedykowane są kobietom, które lubią eksponować swoje atrybuty. Kostiumy marki to przede wszystkim komfort noszenia ubrany w oryginalny design.

MAKOTA SWIM

Powstała w 2015 roku polska firma oferuje stroje kąpielowe utrzymane w ponadczasowym duchu basic. Projekty, jakie znajdziemy w ofercie są proste oraz idealnie dopasowane do sylwetki o minimalistycznym kroju. MAKOTA SWIM to marka działająca zgodnie z filozofią slow fashion. Oznacza to, że stroje kąpielowe wykonane zostały z z wysokiej jakości mieszanki recyklingowanych tkanin poliamidowych. Poliamid został wykonany z odzyskanych odpadów pochodzących z tworzyw sztucznych znalezionych w oceanach. Więcej informacji o marce tutaj (klik)

 

BODY MAPS

W propozycjach marki znajdziemy balans między między fajnym projektem, kobiecą sylwetką oraz rozwiązanie, które sprawi, że noszenie stroju jest komfortowe. Body Maps swoimi projektami nawiązuje do do lat 50., 60. i 70, słusznie zauważając odmienne definicje kobiecości w poszczególnych dekadach. Ewa, założycielka marki przyznaje, że bardzo dba o dobór świetnych, nowoczesnych dzianin oraz przywiązanie do detalu. 

 

MOIESS

Marka stworzona przez jedną z czołowych polskich influencerek i wyroczni modowych Jessicę Mercedes Kirschner. Inspiracją do jej powstania były liczne egzotyczne podróże blogerki. Jess przyznaje, że wpadła na pomysł stworzenia własnej marki, kiedy miała problem ze znalezieniem idealnego kostiumu dla siebie. Efektem tego,  w ofercie MOIESS znajdziemy różnorodne propozycje: od tych zachowanych w sportowym klimacie po te utrzymane w duchu boho. 

 

FEMI STORIES

Cechą charakterystyczną kostiumów Femi Stories są wyraziste wzory, intensywne kolory oraz motywy inspirowane naturą. Projekty marki dedykowane są kobietom – osobowościom żyjącym na 100%. Dalekie, egzotyczne podróże, festiwale muzyczne, szacunek do ciała i umysłu oraz odwaga, to z pewnością charaktery, które w Femi znajdą coś dla siebie.