Wiosenne stylizacje influencerek - przegląd - issue27.pl
 • MODA  • Wiosenne stylizacje influencerek – przegląd

Wiosenne stylizacje influencerek – przegląd

Sprawdźcie, które wiosenne stylizacje skradły nasze serca!

Funda Christophersen

Luźna marynarka o żółtym odcieniu i subtelnym satynowym połysku, to zdecydowanie dobry wybór na wiosnę. Jej kolorystyka przyciąga wzrok, jednak nie psuje efektu lekkości. Pozostała część stylizacji to jeansy, biała koszulka oraz najbardziej instagramowe buty sezonu, czyli tzw. naked sandals.

 

Olja Ryzevski

Kapelusz w kamelowym odcieniu oraz długa, biała suknia utrzymana w stylistyce boho, tworzą świetne połączenie. Do jasnych barw Olja dorzuciła ciężką kopertówkę w rockowym klimacie, jednak pomimo to,  zestawienie jest wiosenne lekkie.

 

Gaaabrielyan

Niby ALL BLACK, ale jedak nie jest nudno. Czarna  motocyklowa skóra oversize w zestawieniu z dzwonami i butami z wężowym motywem prezentuje się naprawdę oszałamiająco. W stylizacji ujęte zostały wiosenne trendy, takie, jak zwierzęcy wzór, czy dzwony. Super!

Marissa Cox

Marissa zdecydowała się na połączenie pastelowych spodni o luźnym fasonie z jasno beżowym sweterkiem, całość została przełamana Naked Sandals o czerwonym kolorze. Efekt to świeża stylizacja o dziewczęcym charakterze. 

Cajmel 

Stylizacja Karoliny to absolutny hit! Połączenie trendów tj. damski garnitur + koszyczek a la Jane Birkin to zdecydowanie świetny pomysł. Jest elegancko, ale i subtelnie.