Szczoteczka do twarzy - dlaczego warto wprowadzić ją do rutyny pielęgnacyjnej - issue27.pl
 • URODA  • PIELĘGNACJA  • Szczoteczka do twarzy – dlaczego warto wprowadzić ją do rutyny pielęgnacyjnej

Szczoteczka do twarzy – dlaczego warto wprowadzić ją do rutyny pielęgnacyjnej

Jak przekonują kosmetolodzy oraz dermatolodzy, żele do mycia twarzy aplikowana dłońmi mogą nie przynosić oczekiwanych efektów w poprawnym oczyszczeniu cery. Problem może dotyczyć szczególnie osób ze skórą podatną na przetłuszczenia oraz ze skłonnościami do zmian trądzikowych. W takim przypadku dobrym wyjściem mogą okazać się szczoteczki do twarzy.

Takie produkty stanowią wsparcie w  codziennej pielęgnacji twarzy. Do ich niewątpliwych zalet należy dokładność oczyszczenia skóry z resztek makijażu oraz zanieczyszczeń. Złuszczają martwy naskórek, odblokowują pory, pobudzają krążenie oraz opóźniają procesy starzenia się skóry. Co więcej, dzięki masażowi wykonanemu szczoteczką używane do pielęgnacji kosmetyki wchłaniają się lepiej.

Najlepsze szczoteczki:

Foreo LUNA 2, 799 zł

Nieważne, jakie urządzenia do oczyszczania twarzy stosowałaś dotychczas. Rewolucyjna technologia delikatnych pulsacji T-Sonic™ oraz innowacyjna powierzchnia do masażu anti-aging szczoteczki LUNA 2 wzniesie pielęgnację twojej skóry na nowy poziom. Szczoteczka została zaprojektowana tak, aby jej działanie jednocześnie zapobiegało występowaniu wyprysków oraz skutecznie chroniło przed objawami starzenia się skóry. LUNA 2 jest dostępna w czterech wersjach do wyboru – dopasowanych do różnorodnych typów cery. 

Philips, VisaPure Advanced, 899 zł / douglas.pl

Urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy, dzięki któremu można korzystać z profesjonalnych rozwiązań w codziennej pielęgnacji skóry. Urządzenie VisaPure Advanced jest wyposażone w spersonalizowaną technologię DualMotion. Każda końcówka przeznaczona do urządzenia VisaPure będzie posiadała określony poziom drgań i obrotów. Zarówno uchwyt, jak i nowe nasadki posiadają innowacyjny znacznik NFC, który pozwala na zaawansowane inteligentne rozpoznawanie końcówek. Oznacza to, że uchwyt zaraz po podłączeniu rozpoznaje daną końcówkę. W ten sposób podczas pielęgnacji skóry można cieszyć się dedykowanymi programami korzystającymi ze spersonalizowanej technologii DualMotion.

Yonelle Cavipeeler, 648 zł

Wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne do twarzy od marki Yonelle. Przyrząd rewitalizuje skórę, przyśpiesza metabolizm komórek, likwiduje oznaki zmęczenia oraz wszelkie niedoskonałości. Do każdego typu skóry.

Talika,Light Therapy, 165 zł

Zmniejsza i przyspiesza zanikanie niedoskonałości skóry, działa antybakteryjne, matująco, regenerująco i przeciwzapalne. Niebieskie światło (440 nm) jest antybakteryjne i reguluje nadmiar sebum. Czerwone światło (630 nm) koi skórę, zmniejsza zaczerwienienia i poprawia regenerację skóry w celu szybkiego zniknięcia niedoskonałości, nie pozostawiając śladów.