Nowy kolor FOREO Bear już jest! - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Nowy kolor FOREO Bear już jest!

Nowy kolor FOREO Bear już jest!

Terapia mikroprądami to trend, który postanowiliśmy oswoić już w zeszłym roku. Dlatego w październiku do naszej rodziny innowacyjnych urządzeń dołączył BEAR, czyli masażer w kształcie misia, który zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i widocznie ujędrnia naszą skórę, poprawiając owal twarzy. To wszystko zasługa mikroprądów elektrycznych, które naśladują naturalne procesy zachodzące w ludzkim ciele. Nie należy się jednak ich w jakikolwiek sposób obawiać. Dzięki opatentowanemu przez FOREO systemowi ANTI-SHOCK™ zaawansowane czujniki skanują i mierzą odporność skóry na prądy elektryczne, a następnie automatycznie dostosowują ich intensywność.
A teraz kolejna sprawa: czy każda z nas wie jak poprawnie wykonać masaż twarzy? W przypadku MISIA od FOREO, nie jest to już naszym zmartwieniem. Dzięki sparowanej aplikacji nie musimy już szukać skomplikowanych tutoriali, a jedynie podążać za krokami w niej wskazanymi. Zabiegi, które możemy wybrać w aplikacji są proste, a na efekty wcale nie musimy czekać aż tak długo. Już po 2 tygodniach codziennego użytkowania zobaczymy bardziej sprężystą skórę, a po miesiącu pięknie zarysowany owal twarzy (żegnaj drugi podbródku!) i spłycone zmarszczki mimiczne! W ten sposób profesjonalny masaż twarzy mamy dosłownie na wyciągnięcie własnej ręki.
Nasz MIŚ to ukłon w stronę dbania o siebie, kobiecości, stawiania siebie na pierwszym miejscu. Jest tak wszechstronnym i profesjonalnym urządzeniem, że zainspirował Joannę Mudrowską – artystkę oraz propagatorke ciałopozytywności do pokazania go w zupełnie innym wydaniu – kobiecym, podchodzącym z czułością do naszej skóry i dbającym o nią w zupełnie innowacyjny sposób. W ten sposób powstała linearna ilustracja, której forma przywodzi na myśl zarysowany kontur twarzy, możliwy do wymodelowania BEARem, a liście mięty jego nowy kolor. Wizerunek kobiety prezentuje nas oraz nasze codzienne urodowe rytuały.
Joanna to bardzo wyrazista artystka i ilustratorka, która pracowała dla marek takich jak Converse, Calzedonia, Ala beauty (której właścicielką jest światowej sławy modelka – Kasia Struss). Reprezentuje ja agencja ilustratorów MAD Illustrators. W wolnych chwilach robi także tatuaże, a swoje konto na Instagramie prowadzi w duchu ekologii oraz ciałopozytywności. Udowadnia, że każde ciało jest piękne, zasługuje na troskę i uwagę.

Joanna Mudrowska x FOREO

BEAR mint to gwarancja profesjonalnego i relaksującego masażu, który możemy wykonać samodzielnie, ale także skuteczne dbanie o siebie wtedy, kiedy mamy na to czas i ochotę. BEAR rozluźnia wszelkie napięcia i relaksuje zestresowane mięśnie, a sam zabieg zajmuje nam tylko 3 minuty. BEAR to idealne wsparcie w domowej profesjonalnej pielęgnacji, której potrzebuje wasza skóra.
Najnowszy BEAR w miętowym kolorze dostępny od 20. kwietnia do 15. maja na wyłączność w perfumerii Notino.pl
______
treść i zdjęcia: materiał prasowy