Włoski klimat w nowej kolekcji Rose Avenue - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Włoski klimat w nowej kolekcji Rose Avenue

Włoski klimat w nowej kolekcji Rose Avenue

 

ROSE AVENUE swoją najnowszą kampanią przenosi nas na chwilę w klimat Toskanii. Sesja najnowszej kolekcji marki odbyła się w magicznym miejscu – Villi Love. Oglądając kampanię, mamy wrażenie, że na chwilę odwiedziliśmy włoskie rejony, a to urokliwe miejsce znajduje się na południu Polski. Piękne słońce, niesamowite widoki i obłędne kreacje. Wierzymy w to, że tak właśnie będziemy się mogli bawić i w tym sezonie.

Nowa kolekcja od ROSE AVENUE to paleta barw kultowej sukienki Multiway oraz wiele nowych propozycji. Podstawą kolekcji jest model, który towarzyszy marce od początku jej istnienia. Multiway to kreacja, której konstrukcja górnej części opiera się na dwóch szarfach z możliwością aż 30 wiązań. Dzięki czemu zyskujemy możliwość stworzenia wyjątkowej kreacji–dostosowanej do naszych preferencji i potrzeb. Sukienka jest na tyle uniwersalna, że każda kobieta znajdzie rozwiązanie idealne do swojej figury. „Chcemy, aby z wyborem kolorów było podobnie i każda z pań mogła wybrać odcień pasujący do stylistyki wesela. Tym sposobem paleta barw flagowej sukienki sięga już prawie 20 kolorów.”

–mówi Natalia Orłowska, założycielka marki.

Marka w tym sezonie stawia na propozycje mix&match. Decydując się na różne modele z kolekcji możecie wybrać różne kolory, które razem bardzo dobrze się komponują. Nie bójcie się łączyć barw i eksperymentować. Podczas sesji marka pokazuje Wam wiele inspirujących połączeń.

Pierwszy raz w historii marki w rolę modelki wcieliła się jedna z klientek. Był to celowy efekt, ponieważ, jak podkreśla założycielka marki: „Tworzymy dla wszystkich kobiet i chciałyśmy pokazać nasze modele na różnych sylwetkach.” Tym sposobem klientkom łatwiej dopasować konkretną sukienkę do swojej figury.

Marka stawia na ogromny wybór kolorów, tak, by każda z Was znalazła ten, w którym czuje się najlepiej. Nowa kolekcja to także wiele różnych modeli, dzięki czemu na pewno znajdziecie swój ulubiony – wygodny i kobiecy.

To pierwszy drop. Druga część kolekcji dostępna będzie na początku maja. Pojawią się w niej sukienki tiulowe, nowe modele sukienek, dopasowany kombinezon, a także garnitur. Bądźcie czujne!

_______

Treść i zdjęcia: materiał prasowy