Impossible things - nowa kolekcja bielizny WHITE RVBBIT - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Impossible things – nowa kolekcja bielizny WHITE RVBBIT

Impossible things – nowa kolekcja bielizny WHITE RVBBIT

Delikatne koronki, ekskluzywne hafty, awangardowe konstrukcje i 6 modeli w kilku odsłonach – to wszystko czeka w nowej kolekcji WHITE RVBBIT – młodej polskiej marki specjalizującej się w ekskluzywnej damskiej bieliźnie. Choć Impossible things zaskakuje kolorami i formą, to widać w niej wyraźnie dla kogo projektuje „Króliczek” – dla pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, które same decydują, czy coś jest dla nich niemożliwe.

Po pierwsze: forma 

Impossible things to kolekcja, w której ważne są formy i kolory. Czarne koronki z rzęskami przeplatają się z pudrowym haftem, a ciemnozielone liście występują obok jasnych poziomek. To co ciemne, kobiece i zmysłowe miesza się z tym, co eteryczne i jasne, a w palecie eleganckich dodatków pojawia się różowe złoto. Kolekcja w swej bazowej formie składa się z 6 kompletów, jednak ich góry i doły można różnorodnie dobierać. Każdy z 6 zaprezentowanych setów jest oparty na innym motywie – i choć pozornie wydają się odległe, to razem tworzą niemożliwie perfekcyjną całość.

Pierwszy z kompletów nawiązuje do charakterystycznego stylu marki: czarna braletka i zmysłowo skrojone stringi kuszą delikatną koronką i złotymi detalami. W podobnej tonacji utrzymany jest komplet drugi – tym razem z biustonoszem typu plunge i koronkowym pasem do pończoch. Kolejne sety to kolorystyczne premiery: pudrowy róż, który połyskuje w naturalnym świetle, turkusowa koronka z ozdobnym, wypukłym rejestrem, głęboka butelkowa zieleń w hafcie imitującym liście i soczysty wzór letnich poziomek. Flirtując z kolorami, marka nie zapomina jednak o formach, dlatego nowa kolekcja to nowoczesne, kobiece konstrukcje. Obok miękkich braletek, z których znana jest marka, występują biustonosze w brafiterskiej rozmiarówce: balkonetki, seksownie wycięte plunge, biustonosze modelowane delikatną pianką gorseciarską. Podobnie jest z dołami, gdzie do wyboru mamy koronkowe stringi, kroje z podwyższoną talią albo ozdobne figi, dzięki czemu możemy wybrać, czy bliższy jest nam romantyzm, czy odrobina drapieżności.

Po drugie: magia 

Kolekcje WHITE RVBBIT to jednak nie tylko nowe modele – to także nowa opowieść prosto z Krainy Czarów. Tym razem marka, nawiązując do słów Królowej, zachęca, by jeszcze przed śniadaniem uwierzyć w 6 niemożliwych rzeczy. 

W kolekcjach wiosenno-letnich pozwalamy sobie na nieco więcej ekstrawagancji – zdradza Katarzyna Witkiewicz, założycielka marki – Wprowadzamy nowe formy, eksperymentujemy z kolorami, a jeden z głównych motywów pozwalamy wybrać naszym klientkom. Jesteśmy wierni naszej filozofii i estetyce, ale nie zamykamy się na to, co pozornie niemożliwe, dzięki czemu możemy nadal inspirować się baśniową Alicją i jednocześnie mocno nawiązywać do trendów.

6 kompletów tworzących nową kolekcję, to zatem 6 różnych twarzy kobiety – zmysłowej, romantycznej, zdecydowanej, nowoczesnej, delikatnej lub po prostu takiej, jaką danego dnia zechce być.

Kolekcja Impossible things, podobnie jak poprzednie modele WHITE RVBBIT są ręcznie szyte w Polsce, w pracowni marki, z materiałów najwyższej jakości. Kolekcja koronkowej bielizny jest wprowadzana do sprzedaży stopniowo i w pierwszej kolejności będzie dostępna w sklepie internetowym na www.whitervbbit.com.

[Best_Wordpress_Gallery id=”384″ gal_title=”WHITE RVBBIT”]

Treść i zdjęcia: materiał prasowy