Maelu - delikatność i ponadczasowość dodatków - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Maelu – delikatność i ponadczasowość dodatków

Maelu – delikatność i ponadczasowość dodatków

Maelu jest polską marką biżuteryjną, założoną przez 2 projektantki, których znajomość rozpoczęła się podczas stażu w jednej z najstarszych warszawskich pracowni jubilerskich. To właśnie tam powstał pomysł tworzenia biżuterii o uniwersalnym designie oraz wysokiej jakości.

Projekty bazują na delikatnej oraz ponadczasowej formie z charakterystycznym motywem przewodnim każdej kolekcji. W przypadku pierwszych propozycji są to kolorowe kamienie kojarzące się z letnimi, kwiecistymi  polami, czy też błękitem inspirowanym odcieniem egzotycznych mórz i oceanów. Biżuteria Maelu jest z jednej strony uniwersalna i ponadczasowa, a z drugiej modna, wpisująca się w najnowsze trendy. 

Subtelne pierścionki w różnych odcieniach złota można ze sobą łączyć i nosić warstwowo to baza całej kolekcji. Delikatne modele The One – Rose Gold & Ocean Blue ozdobione kolorowymi kamieniami świetnie sprawdzą się w zestawieniach z propozycjami w formie obrączek, po kilka na jednym palcu. Oprócz pierścionków, w kolekcji znajdziemy także naszyjniki -medaliony z barwnymi oczkami, bransoletki na łańcuszkach oraz klasyczne kolczyki. 

Oprócz srebrnej biżuterii Maelu stworzyło także niezwykle modne w tym sezonie, jedwabne gumki do włosów Scrunchies, spinki z perełkami oraz najpopularniejszym motywem tego sezonu – zwierzęcym printem. Premiera kolekcji akcesoriów do włosów nastąpi podczas targów Slow Weekend x Slow Festival, po czym trafią do sprzedaży w sklepie internetowym www.maelu.pl.

Zdjęcia: materiał prasowy