4 mikro trendy, które zdominują Instagram - issue27.pl
 • MODA  • 4 mikro trendy, które zdominują Instagram

4 mikro trendy, które zdominują Instagram

Wszystkie znamy duże trendy, które opanują latem ulice – panterka, perłowe spinki czy maxi sukienki. Jednak Instagram wytwarza trendy jeszcze zanim ktokolwiek pomyśli, że mogłyby się one nimi stać. Na stronach sieciówek oraz profilach najsłynniejszych influencerek, zobaczyć można było ostatnio charakterystyczne części garderoby, które niebawem mogą zdominować szafy wszystkich. Poniżej znajdziecie zestawienie czterech najgorętszych mikro trendów, które zapewniamy już nie długo staną się hitami lata.

MARSZCZONE JEANSY 

Lata 80′, czyli marszczone w pasie jeansy powracają i czy tego chcemy czy nie wyglądają świetnie! Noszone przez nasze mamy, teraz można zauważyć je na największych influencerkach jak Chiara Ferragni. 

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/BxrzJc_I_Yr/”]

MANDARYNKOWY KOLOR

Nieśmiale rozwijający się trend kolorystyczny, który na początku sezonu został przyćmiony przez lawendowe i oliwkowe pastele, obecnie przejawia się u coraz większej liczby influencerek. Może być noszony jako element stylizacji, mono look czy jedynie dodatek w postaci nerki czy sandałów.

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/BxrULhgIhOh/”]

OWOCOWE MOTYWY

Nic nie mówi lato bardziej niż koszulka z najbardziej soczystymi owocami sezonu. Cytrusy, melony, czereśnie wszystkie razem wnoszą element świeżości do klasycznych letnich printów.

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/BxIjU0xHlKK/”]

KAMILZELKI 

Być może najbardziej kontrowersyjny z całego zestawienia i najmniej widoczny trend – kamizelki. Kojarzone z tanimi garniturami i filmami gangsterskimi mają szansę na powrót tego lata i to pod wieloma postaciami. Od klasycznych materiałowych po te w kroju trencza, kamizelki mają szansę zostać „it „okryciem sezonu.

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/Bxc2p9jnqpu/”]

Autorka: Paulina Szefler