Letnie trendy z Instagramu, czyli co w tym sezonie króluje na naszych feedach - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • Letnie trendy z Instagramu, czyli co w tym sezonie króluje na naszych feedach

Letnie trendy z Instagramu, czyli co w tym sezonie króluje na naszych feedach

Instagram ma nieprawdopodobną moc. Klimatyczne zdjęcia influencerek często inspirują tysiące ludzi na całym świecie. W efekcie pewne rzeczy lub miejsca zyskują ogromną popularność. Paryski styl, net bags, czy chociażby towel series, czyli słynne zdjęcia z ręcznikiem na głowie w klimacie Mario Testino – to wszystko trendy, które były chętnie powielane na Instagramie w poprzednich latach.

W środku wakacyjnego sezonu, jesteśmy już w stanie stwierdzić, jakie motywy królują w letnim okresie 2020 roku. Poniżej przeczytacie o naszym zdaniem, najpopularniejszych z nich!

1.Torba-koszyk Loewe

Ten model Loewe to absolutny hit! Użytkowniczki Instagramu oszalały na jego punkcie, do tego stopnia, że nabycie tego fasonu graniczy niemalże z cudem, pomimo, że jego cena nie należy do najniższych. Mniejsza wersja to wydatek ok 1500 pln, natomiast większa ok. 1700.

2.Filiżanki pełne kwiatów

Kawa, herbata, a może po prostu woda? Tegoroczny sezon wiosna – lato na Instagramie obfitował w piękne, artystyczne zdjęcia filiżanek i kubków wypełnionych kwiatami.

3.Peonie 

Trzeba przyznać, że te piękne kwiaty stały się królowymi social mediów, na długo przed wakacjami. Delikatne różowe lub białe peonie dodały uroczego klimatu niejednemu feedowi.

4.Maksymalistyczna biżuteria 

Dużo, więcej, najwięcej! W tym roku stawiamy na mocną i widoczną biżuterię. Ogromne pierścienie – sygnety, modne łańcuchy na szyi oraz warstwy. A musimy przyznać, że  to tylko część pomysłów na pokazanie okazałych kolekcji w wykonaniu instagramowych guru. 

5.Slip dress

Zasłynęła dzięki Kate Moss, a obecnie powróciła do łask ze zdwojoną siłą. Jedwabna sukienka o długości maxi lub midi, o minimalistycznej formie to kolejny silny trend na Instagramie, który zyskał nieprawdopodobną popularność.

6.Maseczki 

To akcesorium, które zapewne na długo zagości w naszym życiu. Promując bezpieczne nawyki gwiazdy i influencerki chętnie wstawiają zdjęcia w maseczkach. W końcu nigdy niewiadomo, czy obecnie w naszym otoczeniu nie przebywa ktoś bardziej narażony na działanie wirusa od nas.

 

_____________