Najmodniejsze sukienki na lato - jaki model wybrać? - issue27.pl
 • MODA  • Najmodniejsze sukienki na lato – jaki model wybrać?

Najmodniejsze sukienki na lato – jaki model wybrać?

 

Lato, czas wypadów nad jezioro, weekendowych spotkań przy grillu czy imprez na miejskich plażach. Sezon na tropikalne upały rozpoczął się w pełni, a my przedstawiamy wam najgorętsze sukienkowe trendy, które pojawiły się w sieciówkach. Poniżej znajdziecie najciekawsze kroje, wzory oraz style jakie zauważyłyśmy na Instagramie, a Wy być może odnajdziecie je w swoich szafach, z racji powrotu w nieco odświeżonych wersjach, wielu zeszłorocznych trendów.

Grochy

Klasyczne grochy nigdy nie wychodzą z mody, idealnie pasują do całorocznych stylizacji, a dzięki nowym krojom od tzw. Slip dresses po maxi sukienki grochy nabierają świeżego charakteru.

___________________

Fantazyjne kwiaty

Nic nie kojarzy nam się z latem bardziej niż sukienki w kwiaty. Oczywiście wszystkim do głowy przychodzi słynny cytat Mirandy Priestly z „Diabeł ubiera się u Prady” – Kwiaty na wiosnę? Cóż za przełom. I chociaż mamy lato, my nadal jesteśmy zdania, że dobry klasyk to podstawa, a różnorodność rozmiarów kwiatków w nadrukach, pozwala każdej z nas na znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. 

___________________

Odważne rękawy

Najgorętszy trend nadchodzącego lata, mogą przybierać formę poduszek, falban czy nawet przeźroczystych chmurek i już z daleko krzyczą „lato”.

___________________

Marszczenia

Ciężko jest stwierdzić prawdziwą nazwę tego zjawiska, zmarszczenie, pomarszczenie, marszczenie? Jakkolwiek byśmy nazwały strukturę materiału z jakiego robiona jest sukienka, jedno jest pewne – jest ona bardzo idealna dla każdego rodzaju figury, a jej dodatkowa elastyczność jest idealna na letnie upały.

___________________

Mała biała

Letni odpowiedni małej czarnej przychodzi w formie białej sukienki. Zwiewna czy obcisła z letnimi dodatkami jest idealnym wyborem na letnie dni.

 

Autorka: Paulina Szefler