Anna Ewers promuje jesienną kampanię Mango - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Anna Ewers promuje jesienną kampanię Mango

Anna Ewers promuje jesienną kampanię Mango

 

Jesienna kolekcja marki Shared Moments to propozycje w stylu bohemy. Powstała z myślą o osobach ceniących ekologiczne podejście do życia, w tym kwestii ubraniowych. Materiały, z których wykonano ubrania pochodzą z recyklingu. Jedną z gwiazd kampanii jest niemiecka supermodelka Anna Ewers.

Zdjęcia oraz wideo zostały uchwycone przez kultowego brytyjskiego fotografa, Glena Luchforda, autora ikonicznych dzieł, powstałych podczas jego trzydziestoletniej kariery w świecie mody.

Oprócz Anny, w kampanii promującej kolekcję wzięły udział także Rebeka Leigh Longendyke, Kayi Wilkins, Mathiasa Lauridsena i Hugo Sauzaya. Scenerię oddającą klimat jesiennych propozycji Mango tworzą malownicze, szkockie krajobrazy. Shared Momentsjest kontynuacją koncepcji togetherness,w której marka podkreśla istotę oraz ducha wspólnoty.

Damska kolekcja została wykonana z ekologicznych lub poddanych recyklingowi tkanin, takich jak dziewicza wełna produkowana w zrównoważonych przedsiębiorstwach, TencelTM, żorżeta z recyklingu, bawełna organiczna i zrównoważony ekologicznie LyocellTM. We wzorach, inspirowanych bohemą i podróżami, przeważają jesienne gamy brązów i neutralnych kolorów. Wśród motywów pojawia się także kratka czy indyjskie kwiaty, obecne na zwiewnych sukienkach retro oraz romantycznych bluzkach. W najnowszej kolekcji Mango nie zabrakło także plisowanych spódnic oraz tych w wersji midi, wygodnych płaszczy oversize, peleryn z dzianiny oraz barrel pants. Co więcej, kolekcja uzupełniona została o akcesoria, takie jak wysokie kozaki, kowbojki, torebki typu bandolera czy paski w stylu lat 70-tych, dodających osobowości każdemu look’owi.

Zdjęcia: materiał prasowy