KARL LAGERFELD x L’ORÉAL PARIS - limitowana kolekcja kosmetyków - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • KARL LAGERFELD x L’ORÉAL PARIS – limitowana kolekcja kosmetyków

KARL LAGERFELD x L’ORÉAL PARIS – limitowana kolekcja kosmetyków

 

Gdy w lipcu tego roku oficjalnie ogłoszono nawiązanie współpracy między dwiema największymi francuskimi markami, w świecie mody i urody zawrzało. Zapowiedziano wówczas, iż oficjalna premiera limitowanej kolekcji kosmetyków do makijażu KARL LAGERFELD x L’Oréal Paris odbędzie się w szczególnym czasie – podczas wrześniowego paryskiego Tygodnia Mody.

Najbardziej wyczekiwana, ostatnia kolaboracja wybitnego kreatora mody ujrzała światło dzienne 27 września. Ekskluzywna prezentacja limitowanej linii kosmetyków miała szczególny charakter. Zaproszeni goście, wśród których znalazły się również 3 polskie gwiazdy – Joanna Horodyńska, Ada Fijał oraz Marieta Żukowska, mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat kulis współpracy i tworzenia tej wyjątkowej kolekcji. Była to również niepowtarzalna okazja, by poznać najbliższy, współpracujący na co dzień z Karlem  zespół ludzi oraz posłuchać o jego wizji i filozofii, które kierowały jego artystycznym życiem oraz twórczością.

W Atelier goście wcielili się również w rolę kreatorów, mając szansę stworzyć swoją unikatową szminkę. Towarzyszył im zespół, który pod okiem Val Garland – Dyrektor kreatywnej L’Oréal Paris opowiedział o tajnikach tworzenia kolorów uwielbianych przez kobiety.

 

MAKIJAŻOWE TRENDY Z PARYSKIM WDZIĘKIEM

Limitowana kolekcja KARL LAGERFELD x L’Oréal Paris  to połączenie charakterystycznego rock’n’rollowego stylu z francuską elegancją. Podczas jej tworzenia, dla obu marek istotne było podkreślenie ich wspólnej wizji piękna oraz pionierskiego ducha i zobowiązania by celebrować kobiecą siłę. „Jutro mogę być inną osobą, niż byłem dzisiaj” – powiedział Karl Lagerfeld, zachęcając tym samym kobiety do otwartości na zmiany, na eksperymentowanie, nie tylko w kwestii własnego stylu, lecz także makijażu.

 

Treść i zdjęcia: materiał prasowy