Uterque - elegancka, jesienna kolekcja The Maze - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Uterque – elegancka, jesienna kolekcja The Maze

Uterque – elegancka, jesienna kolekcja The Maze

 

Uterqüe prezentuje kolekcję oniryczną, elegancką i oryginalną. Hołd złożony kobiecie kosmopolitycznej po przez opowieść, w której ubrania, dodatki i scenografia składają się w jedną całość. Kolekcja złożona ze starannie wyselekcjonowanych elementów, zaprezentowana została w przestrzeni, która zaprasza nas do snucia marzeń,przekraczających standardowe limity.

 

Tej zimy Uterqüe prezentuje kolekcję inspirowaną stylem życia i potrzebami kosmopolitycznych kobiet, w związku z czym dominują w niej ubrania jednocześnie komfortowe i wyróżniające się. Kolekcja sięga do wolności, różnorodności, a przede wszystkim zabawy. Nie zapominając o swojej tożsamości, marka oferuje w tym sezonie niezliczone możliwości wyboru, dając swoim klientkom możliwość bycia sobą w każdym momencie dnia.

Zgodnie z filozofią łączenia rzemiosła, designu i innowacji, marka tworzy minimalistyczną atmosferę “zza kulis”, z wykorzystaniem monochromatycznego tła, dzięki któremu to produkt stajesię bohaterem. Elementy kolekcji mają zachowawczy, kobiecy i elegancki charakter. Materiały wysokiej jakości, takie jak tweed, jedwab, skóra czy kaszmir, wzbogacone zostały starannie dobranymi detalami z fantazyjnych koralików. Całości stylizacji dopełnią akcesoria w dużym rozmiarze.

Treść i zdjęć: materiał prasowy