Trendy biżuteryjne, które będą królować tej jesieni - issue27.pl
 • MODA  • Trendy biżuteryjne, które będą królować tej jesieni

Trendy biżuteryjne, które będą królować tej jesieni

 

Tej jesieni sięgamy do szafy i stawiamy na maksymalistyczny styl. Mile widziane są warstwowe rozwiązania, po kilka sztuk różnorodnych naszyjników lub wyraziste kształty. Drapieżny i buntowniczy punk przenika się z eleganckim, burżuazyjnym stylem Paryżanek. Opcji jest wiele, sprawdźcie, które z trendów wylądują w Waszej szafie!

Nowoczesna Paryżanka

W tym sezonie do łask powraca styl burżuazyjny. Złote łańcuchy, kamienie, perły noszone w subtelny oraz odważny sposób noszenia naszyjników zgodny z zasadą im więcej, tym lepiej. Jako przykład może posłużyć Dior, który perłowy naszyjnik ozdobił dżetami.

Punk

Grandżowy, buntowniczy duch późnych lat siedemdziesiątych został przywołany podczas pokazów zwiastujących trendy Jesień/Zima 2019/20. To właśnie wtedy biżuteria była kluczowym elementem stylizacji. Stawiano nacisk na ilość oraz wyrazistość.

ZARA 109 ZŁ SELFIE 115 ZŁ ISABEL MARANT OK. 200 EU

Wyraziste kolczyki

W tym sezonie kolczyki są uderzająco długie. Wiszą na monstrualnych, pozornie niedopasowanych zdobieniach, których nie można było nie zauważyć.

UTERQUE 215 ZŁ ALDO 59 ZŁ MANGO 59 ZŁ

Akcent na kolor

Masywne, neonowe elementy biżuterii to niezawodny sposób na dodanie odrobiny odwagi. Ogromne, kolorowe koła, czy frędzle inspirowane klimatem boho z pewnością świetnie podkreślą każdą stylizację.

BERSHKA 34 ZŁ ASOS 33 ZŁ H&M 19 ZŁ

Łańcuchy w każdej formie

Na wybiegach nie mogło zabraknąć także ponadwymiarowej biżuterii inspirowanej łańcuchem. W tej konwencji nosimy nie tylko naszyjniki, ale również kolczyki.

 MASSIMO DUTTI 99 ZŁ UMIAR 630 ZŁ PIXIE / LUI STORE 240 ZŁ