Nowa kolekcja Madelle inspirowana klimatem lat 60. - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Nowa kolekcja Madelle inspirowana klimatem lat 60.

Nowa kolekcja Madelle inspirowana klimatem lat 60.

Marka oddaje hołd ikoną francuskiego kina Catherine Deneuve , Brigitte Bardot, Anna Karina stworzyły wspaniałe kreacje aktorskie, które do dziś inspirują. Ich postacie są odzwierciedleniem bardziej wyzwolonego i wolnego ducha tych czasów. W sezonie jesień-zima 19/20 marka Madelle we współczesny sposób nawiązuje do tamtego okresu, sprawiając, że jej projekty stają się ponadczasowe.

W sezonie jesień-zima 19/20 marka Madelle we współczesny sposób nawiązuje do tamtego okresu, sprawiając, że jej projekty stają się ponadczasowe.

-mówi Magdalena Magnon, właścicielka marki Madelle. 

W kolekcji Féminité dominują propozycje podkreślające kobiece kształty, a także fasony inspirowane modą lat 60. tj. proste i krótkie sukienki w kształcie litery A. Wśród nowości nie zabrakło też szmizjerek, wykonanych ze szlachetnego jedwabiu. Kolekcja to także płaszcze, w tym kultowy – dwurzędowy Audrey w camelowym kolorze oraz pudełkowy Hugo – dostępny w trzech odcieniach: butelkowej zieleni, karmelowym brązie i granacie. Wykonany ze szlachetnych mieszanek wełny dziewiczej z kaszmirem i alpaką.

Zdjęcia: materiał prasowy