Kwiatowa kampania Prada Resort 2020 - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Kwiatowa kampania Prada Resort 2020

Kwiatowa kampania Prada Resort 2020

Włoski Dom Mody prezentuje swoją najnowszą kampanię reklamową Resort 2020. Modele zapozowali do zdjęć z bukietami kwiatów owiniętymi w wydrukowane fotografie.

Do realizacji sesji zdjęciowej marka zaprosiła dwóch fotografów – Japończyka Keizo Kitajima oraz mieszkańca Nowego Jorku Drew Vickers’a. Pierwszy z nich, już od lat 70. słynie z dynamicznej fotografii ulicznej, natomiast drugi jest mistrzem czarno-białych portretów. Freja Beha Erichsen, Lexi Boling, Toni Smith oraz inni sławni i utalentowani modele zostali ubrani w najnowsze projekty Miucci Prady, które mogliśmy podziwiać podczas pokazu kolekcji Resort 2020. Projektantka przedstawiła publiczności świetnie skrojone rzeczy o prostych fasonach. Na wybiegu i w kampanii królowały klasyczne płaszcze, kraciaste spódnice midi, zamszowe kurtki oraz koszulowe sukienki. Nie zabrakło charakterystycznych dla marki ręcznie robionych elementów oraz kwiatowych haftów.

Ponadto Prada połączyła siły z wybranymi kwiaciarniami na całym świecie i od 14 listopada bukieciarze w Londynie, Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu, Moskwie, Tokio i Szanghaju sprzedają dalie oraz jaskiery azjatyckie, owinięte w firmowy papier marki. Na stronie internetowej Prady, znajdują się zdjęcia fanów marki z bukietem, które każdy może przesłać.

 

Autorka: Katarzyna Bosak