Świąteczna kolekcja biżuterii Swarovski - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Świąteczna kolekcja biżuterii Swarovski

Świąteczna kolekcja biżuterii Swarovski

Świąteczna kolekcja Swarovskiego pozwala w pełni poczuć magię Bożego Narodzenia, a towarzysząca jej kampania reklamowa stanowi hołd dla współczesnych kobiet o wielu obliczach i zachęca je, by poczuły się wyjątkowo w nadchodzące Święta.

„Święta to czas pełny blasku, odświętnych strojów i wspaniałych prezentów. To również świetny pretekst, by sprawić sobie prezent, który był na naszej liście życzeń przez cały rok! Chcemy, by tegoroczne Święta upłynęły w modnym stylu, dlatego proponujemy roziskrzone ozdoby, które spotęgują świąteczny blask i pozwolą wszystkim przeżyć cudowne chwile”.

Tak o nowej kolekcji mówi dyrektor kreatywna w firmie Swarovski, Nathalie Colin. 

Na liście prezentów znajdzie się coś dla każdego: nie zabraknie zarówno uniwersalnej biżuterii i akcesoriów, jak i roziskrzonych zestawów upominkowych. Nowoczesną paletę barw, urozmaiconą akcentami w odcieniach ciemnej zieleni, granatu i fioletu dla kontrastu i równowagi, zestawiono z najmodniejszymi fasonami w kolorze złota i srebra.

Naughty or Nice

Zarówno grzecznym, jak i niegrzecznym zależy na tym, by znaleźć się w tym roku na liście Świętego Mikołaja. Kolekcja Naughty or Nice, zainspirowana popularną świąteczną tradycją wręczania prezentów, zajmie w tym sezonie czołową pozycję na niejednej liście życzeń. Ozdoby w czerni i bieli ukazują w nowym świetle motyw anielskiego pióra, będący symbolem ochrony, czułości i harmonii.
Treść i zdjęcia: materiał prasowy