Świąteczne inspiracje aranżacyjne - issue27.pl
 • TRENDY  • Świąteczne inspiracje aranżacyjne

Świąteczne inspiracje aranżacyjne

Ze świecą można szukać osób nielubiących klimatu Świąt. Pięknie ozdobione choinki, różnorodne domowe dekoracje, złote lampki, czy reniferki tworzą ten niebywale bajeczny klimat. A wszystko to, zdominowane ciepłymi odcieniami czerwieni, bordo i złota. Przyznam szczerze, że jest to jedyny czas w roku kiedy uwielbiam chodzić do centrów handlowych. Moje oczy cieszą się na widok tych wszystkich bożonarodzeniowych elementów i ozdób, a uszy uwielbiają zapętlone “Last Christmas” i “Baby it’s cold outside”.

Zwykle staram się tą niezwykłą atmosferę przenieść do mojego domu. Świeża choinka, lampki, ceramiczne Mikołaje i renifery, świeczki o przyjemnej pierniczkowej woni, a i oczywiście obowiązkowo świąteczne swetry z reniferami, tak w moim przypadku wygląda ten czas. Aby dopełnić ten magiczny klimat, stworzyłam listę na Spotify z moimi ulubionymi zimowymi hitami. Znajdziecie ją tutaj [KLIK]

Jeśli również chcecie stworzyć w swoim wnętrzu świąteczny klimat, to tutaj znajdziecie kilka inspiracji prosto z Pinetrest – gwarantuje, że dzięki nim to zadanie stanie się łatwiejsze.