Świąteczny klimat w kolekcji Westwing - issue27.pl
 • WNĘTRZA  • Świąteczny klimat w kolekcji Westwing

Świąteczny klimat w kolekcji Westwing

Świąteczna kolekcja Westwing Christmas by Westwing Collection przedstawia elementy wystroju wnętrz, łączące świąteczny klimat z uroczymi, nowoczesnymi akcentami. Przygotowane propozycje idealnie wpasują się w dowolny styl. 

Znajdziemy tam. min. okolicznościowe tekstylia, które sprawią, że Twoja sypialnia lub salonowa sofa stanie się przytulnym, świątecznym zakątkiem.

W tym roku, bardziej niż kiedykolwiek, szykujemy się na spokojne, pełne przytulności Boże Narodzenie, spędzone z rodziną i przyjaciółmi w zaciszu domu. Dlatego też skupiliśmy się na elegancji i tradycyjnych stylach w ponadczasowych kolorach zieleni i czerwieni ze złotymi elementami, aby stworzyć świąteczne talerze i wygodne tekstylia, które sprawią, że nadchodzący grudzień stanie się wyjątkowo przytulny  

– Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing Collection.

Projektanci kolekcji nie zapomnieli również o dekoracji stołu – w ofercie znalazły się uroczo ilustrowane talerze śniadaniowe, które wyczarują wspaniałą, świąteczną atmosferę, wprawiając w nastrój radosnego oczekiwania na tę najpiękniejszą porę roku!

 

 

__________

Zdjęcia: materiały prasowe