Świąteczny klimat - 5 ciekawych pomysłów na wystrój domu - issue27.pl
 • TRENDY  • Świąteczny klimat – 5 ciekawych pomysłów na wystrój domu

Świąteczny klimat – 5 ciekawych pomysłów na wystrój domu

 

Nic tak nie wyznacza początku sezonu świątecznego, jak wygrzebanie z głębi szafy zakurzonego pudełka z dekoracjami świątecznymi, czy włączenie jednego z bożonarodzeniowych klasyków, takich jak Kevin Sam w Domu lub Holiday. Żeby jeszcze silniej poczuć ten magiczny klimat, można przygotować trochę gorącej czekolady i udekorować przestrzeń tak, aby Twój dom stał się świąteczną krainą czarów.

Przyznaję, że w redakcji mamy słabość do tych okazjonalnie przystrojonych salonów. Z przyjemnością więc przyglądamy się ujęciom ukazującym wymyślne aranżacje z których każdego roku czerpiemy inspiracje. Najlepsze z nich z pewnością wykorzystamy w naszych domach, aby były tak ciepłe, przytulne i zachęcające, jak to tylko możliwe. Niezależnie od tego, czy będziesz powtarzać ubiegłoroczną dekorację, czy zmieniasz całą świąteczną koncepcję, nie szukaj dalej. Przedstawiamy 5 wakacyjnych pomysłów na aranżacje tak piękne, że będziesz chciała je od razu skopiować:

1.Neutralny salon, który stanie się świąteczną oazą

Ten salon ma wytworny, ale i bardzo świąteczny klimat. Aby odtworzyć kompozycję ze zdjęcia, wystarczy mieć puchatą narzutę i beżowe poduchy ze świątecznymi aplikacjami, a także stylowe nawiązujące do natury i tradycji ozdoby świąteczne. Całość daje przytulny efekt.

WestwingNow

2. Święta w stylu Hamptons

Gdybyśmy mogły spędzać czas w tym salonie, to jest spora szansa, że nigdy byśmy go nie opuściły. Pomiń tradycyjną świąteczną paletę czerwieni i postaw na odcienie granatu oraz błyszczących szarości aby uzyskać atmosferę inspirowaną Hamptons.

WestwingNow

3.Nowoczesna świąteczna konfiguracja, która jest organiczna

Ta formuła salonu sprawia, że dekorowanie na święta jest proste i efektowne. Dzięki subtelny, naturalnym akcentom i połączeniu odcieni bieli, szarości i beżu ten łatwy do osiągnięcia wystrój jest zarówno neutralny, jak i świąteczny.

WestwingNow

4.Rustykalna elegancja

Ten naturalny i magiczny wystrój to prawdopodobnie jedna z naszych ulubionych świątecznych aranżacji wszech czasów. Aby uzyskać podobny wygląd w salonie, pozwól przemówić naturze i dodaj neutralne akcenty, takie jak futrzana narzuta, żywe gałązki jodły, czy drewniane podstawki pod świece.

WestwingNow

5.Świąteczna ekstrawagancja 

Aksamit i ciemne kolory, uzupełnione kryształami oraz złotymi akcentami przywodzą na myśl barokowe obrazy. Niewątpliwie taka propozycja spotka się z uznaniem miłośników maksymalizmu we wnętrzu. 

WestwingNow