Odżywka białkowa – twój kompan codziennej aktywności - issue27.pl
 • ZDROWIE  • DIETA  • Odżywka białkowa – twój kompan codziennej aktywności

Odżywka białkowa – twój kompan codziennej aktywności

Odżywki białkowe FortisGo to tegoroczna nowość na rynku suplementów! Te błyskawiczne w przygotowaniu, smaczne, pożywne, a przede wszystkim wysokiej jakości produkty powstały z myślą o wszystkich miłośnikach aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.  To zbilansowany przysmak, który zapewnia energię podczas dnia pełnego przygód!

Na wyciągnięcie ręki

Elementem, który wyróżnia je spośród innych odżywek białkowych, jest opakowanie. W jednej paczce zbiorczej znajduje się od 15 do 17 sztuk  wygodnych, porcjowanych saszetek, które bez problemu zmieszczą się do każdej torby treningowej, plecaka, a nawet kopertówki. Tym sposobem, nie trzeba zabierać ze sobą całego opakowania i nurkować w górze proszku – wystarczy wyjąć kilka saszetek i zabrać je ze sobą do pracy, na trening lub wycieczkę.

Dla każdego!

Białko to niezastąpiony składnik w codziennej diecie, nie tylko u sportowców. Wygodnym, smacznym i skutecznym wsparciem w uzupełnieniu tego makroskładnika są odżywki FortisGo. Wspomagają odchudzanie, wspierają regenerację mięśni, a także przyspieszają metabolizm. Stanowią również znakomitą alternatywę dla łasuchów, pomagając im w walce z podjadaniem niezdrowych słodyczy, oraz dla osób żyjących w ciągłym biegu, które często nie mają czasu na tradycyjny posiłek. FortisGo to propozycja dla wszystkich, którzy pragną żyć zdrowo i aktywnie!
_____
materiał partnera