Wyraziste usta w klimacie make-up no make-up - issue27.pl
 • URODA  • MAKEUP  • Wyraziste usta w klimacie make-up no make-up

Wyraziste usta w klimacie make-up no make-up

Najgorętszym trendem tego sezonu jest mocny kolor na ustach. Klasyczna czerwień, elegancki burgund, wyrazisty amarant czy świeży oranż – to odcienie, które królują wśród celebrytów i trendsettrów. Główną rolę w tego typu makijażach odgrywają właśnie usta, dlatego makijażyści radzą połączyć je z delikatnym okiem, najlepiej w wersji nude. Idealne krycie o naturalnym efekcie możesz uzyskać przy użyciu gąbeczki i pędzla Real Techniques!

Niewątpliwie bestsellerem marki jest praktyczna cudowna gąbeczka do makijażu, która świetnie rozprowadza na skórze płynne produkty, nie pozostawiając smug oraz plam. Jej płaska część idealnie sprawdza się do nakładania podkładu w okolicach oczu i nosa. Dzięki aplikacji produktu w wersji na mokro ten wtopi się w skórę, przez co makijaż będzie wyglądał świeżo i naturalnie, a także idealnie wpasuje się w trend make-up no make-up. Co więcej, gąbka została zaprojektowana bez użycia lateksu, przez co jest bardziej przyjazna dla skóry.

Wielbicielki totalnego glow mogą pozostawić makijaż bez nakładania pudru, jednak w celu utrwalenia efektu eksperci doradzają, aby wykończyć go pudrem. W ofercie Real Techniques znajdziemy pędzel do pudru Instapop z ręcznie przyciętym syntetycznym włosiem stworzonym z myślą o błyskawicznym zmatowieniu skóry. Idealnie nadaje się do sypkich kosmetyków, natomiast dzięki specjalnie wyprofilowanym włoskom równomiernie rozprowadza produkt i dociera w ciężko dostępne miejsca.

Po stworzeniu idealnego make-up no make-up postaw na usta w głębokim kolorze. Nie tylko wpasujesz się w panujący trend, ale także będzie wyglądało to zjawiskowo!

Treść: materiał prasowy