Subtelna odsłona ciemności w nowej kolekcji Iluzja Jewellery - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Subtelna odsłona ciemności w nowej kolekcji Iluzja Jewellery

Subtelna odsłona ciemności w nowej kolekcji Iluzja Jewellery

Zwykle ciemność przywodzi na myśli mroczne i nieco drapieżne oblicze. Jednak  polska marka Iluzja Jewellery w najnowszej kolekcji „The Softest Dark” skupia się na jej subtelnych elementach. Migoczące gwiazdy oraz światło księżyca na pięknym, aksamitnym, nocnym niebie stanowią nie tylko inspirację, ale są także głównymi elementami kolekcji. Ich uzupełnieniem są delikatne zdobienia, które nadają całej kolekcji eleganckiego oraz kobiecego charakteru.  

Odcienie nocy skryte w biżuterii

Dominującymi kolorami w  „The Softest Dark” są kontrastujące barwy czerń i biel. Jednak oprócz nich, pojawiają się także delikatne i subtelne złote akcenty, a także intrygujące opalescencje. 

Moc ukryta w kamieniach 

Charakteryzujący się pozytywną energią kryształ, chroniący przed klątwami czarny turmalin oraz niezwykle modne ostatnio perły, to główne surowce, jakie wykorzystano do stworzenia kolekcji. 

Symbole z „The Softest Dark”

Jednym z głównych elementów kolekcji są gwiazdy. Symbolizują boskie oko, nadzieję, szczęście oraz także wolność. Są również światłem, kojarzą się z nieskończonością i boskim ogniem. Kolejnym znakiem, jaki pojawił się w „The Softest Dark” jest Lanula. Oznacza magiczną noc, a także płodność w kreatywności. W nowych propozycjach istotną rolę odgrywa również serce, symbolizujące miłość oraz silne uczucia. 

Wszystkie propozycje marki Iluzja Jewellery z nowej kolekcji „The Softest Dark” dostępne są na stronie internetowej marki http://www.iluzjajewellery.com