Rozświetlenie w naturalnej odsłonie - issue27.pl
 • URODA  • MAKEUP  • Rozświetlenie w naturalnej odsłonie

Rozświetlenie w naturalnej odsłonie

W ostatnim czasie look make-up no make-up podbił świat urody, wybiegi i tutoriale profesjonalistów. Wielu z nich głosi przekonanie, że makijaż, który jest niewidoczny jest najlepszy. Jednak zbliżając się ku końcowi najtrudniejszego dla naszej skóry okresu – zimy, możemy zauważyć, że jest ona przemęczona i pozbawiona koloru, dlatego też potrzebuje trochę wsparcia. Na ratunek przychodzi marka Nudestix wraz z Nudies All Over face Glow – rozświetlającym balsamem w sticku.

Makijaż sauté

To technika, która podkreśla delikatnie urodę i wydobywa nasze atuty, ale jednocześnie nie przeciąża twarzy i nie tworzy efektu maski. Cieszy się niezwykłą popularnością ze względu na łatwość w wykonaniu, a także efekt, który można dzięki niej uzyskać! Skóra ala #glassyskin wygląda zdrowo, promiennie i naturalnie.. No make-up nie oznacza jednak, że kosmetyki są całkowicie zbędne. Kluczem jest, aby nałożyć je w sposób taki, żeby twarz wyglądała naturalnie pięknie, niczym zaraz po przebudzeniu.

Kremowy rozświetlacz w sticku Nudestix Nudies All Over face Glow to jedna z propozycji marki, która nada skórze świeżości i pomoże uzyskać delikatne, świetliste wykończenie, podkreślające piękno każdej kobiety. Dzięki formule przyjemnej dla skóry, wnika w nią pozostawiając naturalny blask. Balsam ten możemy nakładać stopniowo na kości policzkowe, czoło, grzbiet nosa oraz łuk kupidyna, wedle uznania. Występuje on w 3 odcieniach: lekko perłowym Illumi-Naughty, złotym Hey, Honey oraz miedzianym Brown Sugar, Baby.

Makijaż powstaje nie tylko przed lustrem, ale także gdy się spieszymy i nie mamy za wiele czasu na precyzyjne nakładanie kosmetyku. Rozświetlający balsam Nudestix to doskonały produkt, aby rozjaśnić twarz bez dodatkowego pędzla czy gąbeczki. Wystarczy, że naniesiemy produkt bezpośrednio na skórę za pomocą sticka, rozetrzemy go palcami, bądź pędzelkiem, którym zakończony jest stick i efekt #glassyskin gotowy! 

Rozświetlający balsam w sticku w Nudies All Over face Glow, cena: 139 PLN / Kolory: HEY, HONEY; BROWN SUGAR, BABY; ILLUMI-NAUGHTY

Treść i zdjęcia: materiał prasowy