Gładkie włosy za jednym pociągnięciem! - issue27.pl
 • URODA  • Gładkie włosy za jednym pociągnięciem!

Gładkie włosy za jednym pociągnięciem!

Każda z nas chciałaby codziennie wyglądać inaczej. Najłatwiej to zrobić poprzez różne ubrania oraz zmianę fryzury. Jednego dnia możesz olśniewać perfekcyjnie prostymi włosami, a kolejnego bujnymi lokami. Zmiana wyglądu pozwala nam zwiększyć pewność siebie, ale także zaskakiwać innych. Jest to jednak czasochłonny i wymagający proces. Dlatego warto mieć pod ręką uniwersalne urządzenie, takie jak prostownica parowa Steam Shine Styler ST496E od BaByliss. 

Kręcenie loków czy prostowanie włosów zajmuje wiele czasu. Idealna fryzura wymaga dużo pracy, cierpliwości i dokładności. Żadna z nas nie wyjdzie z domu z jednym, nawet najmniejszym lokiem. Życie mogą nam jednak ułatwić dobrze dobrane urządzenia. Pomyślcie nie tylko o czymś uniwersalnym, dzięki czemu codziennie będziecie mogły eksperymentować z fryzurą, ale także o sprzęcie idealnie dbającym o kondycję Waszych włosów. Właśnie taka jest prostownica parowa ST496E od BaByliss Paris, która zapewnia szybką i prostą pracę oraz ochronę nawet gęstych czy kręconych włosów.

Efekt? Gładkie, lśniące i wyjątkowo trwałe stylizacje

Prostownica posiada funkcję jonizacji, która zapewni Wam świetny wygląd włosów oraz poprawi ich kondycję. Uwalniane w trakcie stylizacji jony ujemne nie pozwolą im się puszyć i elektryzować. Dzięki temu Wasza fryzura po prostowaniu lepiej się ułoży i będzie pełna blasku. 

Prostuj włosy jednym ruchem

Wysokie temperatury to wróg włosów. Powodują wysuszenie i niszczą je. Dlatego prostownica od BaByliss ma funkcję pary kondycjonującej. Jej ciągły strumień pozwala uzyskać równomierny efekt od nasady aż po końcówkę. Mikro para głęboko wnika we włosy i nawilża je oraz chroni przed niepożądanymi efektami stylizacji. Dodatkowo duże diamentowo-ceramiczne płytki, dzięki równomiernemu nagrzewaniu się zapewnią im doskonałe wygładzenie. Już nie będziecie musiały tak długo stać przed lustrem, bo szerokie płytki skracają czas potrzebny na wyprostowanie włosów. 

Wybierz temperaturę do swoich włosów

Prostownica ma aż 5 ustawień temperatury, od 150 do 230°C. Dzięki temu w łatwy sposób dopasujecie temperaturę prostowania do Waszych włosów. 

Włosy proste czy kręcone? Nie musisz wybierać

Końcówki termoodporne zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Natomiast nasadki z grzebieniem pozwolą Wam dokładnie wyprostować nawet najbardziej gęste, kręcone włosy. Włosy wygładzicie już za jednym przeciągnięciem. Prostownica sprawdzi się także, jeżeli będziecie chciały stworzyć fryzurę pełną loków. Kręcenie włosów umożliwiają zastosowane na zewnątrz podgrzewane płytki. 

Wygoda i bezpieczeństwo

Prostownica ma antypoślizgową rączkę, dzięki czemu nigdy nie wypadnie Wam z ręki. Ile razy kable zwijały Wam się podczas prostowania? Dzięki obrotowemu mechanizmowi nie musicie się już tym martwić. Która z Was zastanawiała się po wyjściu z domu czy wyłączyła prostownicę? O tym też możecie już zapomnieć. Urządzenie od BaByliss jest wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania po 30 minutach.

Produkt jest dostępny w sieci sklepów Media Expert, Media Markt i RTV EURO AGD.

 

Treść i zdjęcia: materiał prasowy