• MODA  • EDITORIAL  • I’mperfect – sekret piękna tkwi w niedoskonałościach. Nowa kolekcja Moles and Freckles

I’mperfect – sekret piękna tkwi w niedoskonałościach. Nowa kolekcja Moles and Freckles

I’mperfect, to przewrotna zabawa słowem, którą proponuje polska marka Moles and Freckles. Ta gra znaczeniami jest ukłonem w stronę ruchu Body Positive i wspiera kobiety w drodze do samoakceptacji. Już sama nazwa marki nawiązuje do uroczych pieprzyków oraz piegów, które każdej z nas nadają niepowtarzalnego charakteru i unikalnego piękna. Choć wiele osób uważa te znamiona za niedoskonałości, to Moles and Freckles swoją najnowszą kolekcją rozwiewa wątpliwości. Imperfect = I’mperfect, oznacza, że to, właśnie te małe niedoskonałości, czynią Cię piękną! 

Bo dobry basic to podstawa każdej szafy!

W ślad za przesłaniem kolekcji idą także ubrania, które w tym sezonie proponuje Moles and Freckles. Znajdziemy tam m.in. sukienki o prostej formie, które w subtelny sposób, za pomocą taliowania, podkreślają kobiece atuty oraz modele delikatnie eksponujące dekolt i plecy. Oprócz tego, w nowej kolekcji marki są luźne t-shirty, a także koszulki w typie longsleeve z minimalistycznymi nadrukami. Jednak i tutaj znalazło się miejsce na nowości oraz podkreślenie charakteru marki, tym razem za pomocą printu na bluzie w postaci twarzy, która obowiązkowo musi być piegowata. Wszystkie ubrania z kolekcji Moles and Freckles stanowią doskonałą bazę do codziennych stylizacji, nawiązując tym samym do klimatu Effortless chic, czyli efektownego, naturalnego wyglądu przy niewielkim nakładzie sił. 

Chcemy, żeby nasze ubrania były tymi, które zakładamy na codzień, do jeansów. Bez zbędnego przestrojenia, bez zastanawiania się “co do tego założyć?”

– mówią założycielki Moles and Freckles. 

Kolorystyka kolekcji jest bardzo delikatna. Dominują w niej subtelne tony bieli, szarości, beżu oraz grafitu. Tkaniny, z których zostały wykonane ubrania to przede wszystkim  materiały przyjazne dla skóry – takie, jak bawełna, modal oraz wiskoza.

Kolekcja I’mperfect dostępna jest na stronie marki: https://molesandfreckles.com/kategoria/nowosci. 

 

 

Autorka: Kamila Cichocka 

Zdjęcia: materiał prasowy