Organic Body - drogeria, która współgra z naturą - issue27.pl
 • URODA  • PIELĘGNACJA  • Organic Body – drogeria, która współgra z naturą

Organic Body – drogeria, która współgra z naturą

W obecnych czasach większość z nas zwraca coraz większą uwagę na pochodzenie produktów, po które sięgamy. Stawiając czoła rzeczywistości, chętniej skłaniamy się ku wyborom transparentnym, etycznym, ekologicznym oraz zero waste. Dokładnie taka filozofia przyświeca konceptowi Organic Body, czyli unikalnej drogerii ze starannie wyselekcjonowanymi kosmetykami, bazującymi na komponentach pochodzenia naturalnego. 

Jakość made in Poland

Filozofii Organic Body przyświeca idea stworzenia miejsca w sieci, gdzie klientki mogą skorzystać z oferty kosmetyków powstałych w duchu zrównoważonej produkcji, wspierając przy okazji polskie marki. Znajdziemy tam m.in. znane i lubiane Hygge Nights oraz zyskujące popularność produkty rosnących w siłę: Proceanis, Krayna, Polemika, OIO Lab, Mijo Line, si si bee, Lash Botanicals, HemPoland.

Zależy nam, żeby marki które prezentujemy były zgodne z naszą filozofią, minimalistyczne i bliskie dla człowieka.”

– założycielki Organic Body 

Sukulent za recykling

Dla właścicielek konceptu niezwykle ważna jest ochrona środowiska. Wierząc, że naszymi wyborami możemy przysłużyć się planecie, postanowiły stworzyć autorski projekt – sukulent za recykling. Na czy polega akcja? Kupując w Organic Body, wraz z produktami otrzymamy ziarenko sukulentu Zebra Haworthia. Można zasadzić je w słoiczku po kosmetykach i tym samym wzbogacić planetę o nową roślinę. Alternatywną propozycją, jaką w ramach projektu przygotowały założycielki sklepu, jest możliwość zwrotu pustego opakowania po kosmetykach zakupionych w Organic Body.

Jeśli sposób funkcjonowania sklepu Was zainteresował lub jest zgodny z Waszą filozofią życia, zajrzyjcie na stronę: www.organicbody.pl oraz odwiedźcie Instagram marki: https://www.instagram.com/organicbody.official/ 

 

_____________________

Zdjęcia: materiał prasowy