Sielski klimat wakacji w kolekcji Son Trava - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Sielski klimat wakacji w kolekcji Son Trava

Sielski klimat wakacji w kolekcji Son Trava

Spokój, natura i bohemistyczny styl życia z dala od miejskiego zgiełku, takie właśnie są wakacje na rosyjskiej daczy. Ten sielski klimat jest niezwykle inspirujący, nie jest więc dziwne, że nawiązuje do niego w swojej kolekcji Victoria Kapriz, właścicielka i projektantka Son Trava. 

“Ubrania, które tworzę, idealnie wpisują się w klimat spędzania czasu na daczy, na łonie natury.  Są częścią każdego dnia, biorą udział w codziennych rytuałach. Historia zatacza koło, bo w tym roku powrócimy do wakacji blisko natury, w domu czy jego otoczeniu. Będziemy potrzebować ubrań, które są nie tylko wygodne, ale też ładne. Wierzę, że strój wpływa na jakościowe spędzanie czasu, że poprawia nasze samopoczucie. Dlatego będę namawiać kobiety, by zwracały uwagę na swój wygląd, nie tylko poza domem, ale szczególnie w jego wnętrzu i otoczeniu, dla samych siebie”

– mówi Victoria Kapriz. 

W letniej kolekcji marki znajdziemy zwiewne sukienki, spódnice i koszule, wykonane z bawełny. Oprócz tego Son Trava proponuje eleganckie i nieco romantyczne piżamy, które wykonane są ze szlachetnych jedwabi sprowadzanych z Włoch. 

Kolekcja w całości została uszyta ręcznie w Polsce, w małych, lokalnych szwalniach w Warszawie. Każda rzecz przygotowywana jest z dbałością o najmniejsze detale. W materiałach dominują przede wszystkim wysokiej jakości bawełny i szlachetne jedwabie. Tkaniny te idealnie sprawdzają się podczas letnich upałów. Nie zatrzymują ciepła i przyjemnie chłodzą, a skóra może w nich swobodnie oddychać.

__________________

Zdjęcia: materiał prasowy